Sekite naujienas

Technologijos

„Tele2“ jau priima išankstinius naujų „iPad“ ir „iPad mini“ planšetinių kompiuterių užsakymus

Paskelbta

-

Vakar tiesioginės transliacijos iš Kalifornijos metu pasauliui buvo pristatytos „Apple“ įrenginių naujienos. Tarp jų – nauji „iPad“ ir „iPad mini“ planšetiniai kompiuteriai. „Tele2“ jau priima išankstinius jų užsakymus. Norintys pirmieji įsigyti naujas planšetes, jau dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Visuomet siekiame savo klientams operatyviai pristatyti svarbiausias išmaniųjų įrenginių naujienas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti išankstinių užsakymų galimybę naujiems rinkos lyderio planšetiniams kompiuteriams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Reklama:

Išankstinė prekyba vyksta nuo dabar iki rugsėjo 24 d. 07:59 val. Operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt galima rinktis iš dviejų „Apple“ pristatytų planšetinių kompiuterių modelių: „iPad“ ir „iPad mini“.

Užsakymus pateikti klientai gali čia: https://tele2.lt/privatiems/apple-ipad-6th-9th?nogqlcache 

Oficiali planšetinių kompiuterių prekyba prasidės rugsėjo 24 d. 08:00 val. ryte. Pirmieji jų sulauks išankstinėje prekyboje įrenginius užsisakę pirkėjai. 

„iPad mini“ modelį galima rinktis iš kosminės pilkos („Space Gray“) ir žvaigždžių šviesos („Starlight“) spalvų. „iPad“ galima rinktis iš pilkos („Space Gray“) ir sidabrinės („Silver“) spalvų. 

Reklama:

Naujųjų planšečių kainos operatoriaus „Tele2“ parduotuvėse svyruoja nuo 399 Eur iki 739 Eur, priklausomai nuo planšetės modelio. 

„iPad Wi-Fi“ su 64 GB atmintimi kainuoja 399 Eur, „10.2 iPad Wi-Fi + Cellular“ su 64 GB – 539 Eur, „10.2 iPad Wi-Fi Cell“ su 256 GB – 709 Eur. „iPad mini Wi-Fi Cell“ su 64 GB vidine atmintimi kainuoja 739 Eur. 

„Wi-Fi + Cellular“ planšetinių kompiuterių modeliuose galima naudotis ne tik „Wi-Fi“ ryšiu, bet taip pat ir įdėti „SIM“ kortelę. 

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |