Sekite naujienas

Technologijos

„Tele2“ pradeda „Samsung Galaxy S24“ serijos prekybą: populiariausias – vienas modelis

Paskelbta

-

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pradeda naujųjų „Samsung Galaxy 24“ serijos išmaniųjų telefonų prekybą – klientai jau gali įsigyti norimus įrenginius. Indrė Bertašienė, „Tele2“ telefonų kategorijos vadovė, atskleidžia, kad susidomėjimo sulaukė visi serijos modeliai, tačiau vienas – ypač populiarus.

Atskleidė populiariausius modelius

„Vos pasirodę išankstinėje prekyboje, naujieji „Samsung“ flagmanai sulaukė didelio klientų susidomėjimo. Ypač populiarumu išsiskyrė aukštos klasės „Galaxy S24 Ultra“ – jį klientai užsisakė dažniausiai. Tarp populiariausių įrenginių spalvų – titano pilka ir violetinė. Kadangi ribotą laiką klientai gali įsigyti didesnės atminties talpos modelį už mažesnės atminties talpos modelio kainą, populiariausi yra didžiausios atminties talpos įrenginiai“, – sako I. Bertašienė.

„Tele2“ klientai gali rinktis iš „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24 Ultra“ modelių. Naujųjų flagmanų kainos priklauso nuo pasirinkto modelio ir atminties talpos. „Galaxy S24“ kainuoja nuo 899 Eur, „Galaxy S24+“ – nuo 1149 Eur, o „Galaxy S24 Ultra“ – nuo 1449 Eur. Įrenginius galima įsigyti be sutarties arba su sutartimi, mokant išsimokėtinai.

Užsisakydami „Samsung Galaxy S24“ serijos įrenginius, „Tele2“ klientai ribotą laikotarpį gali pasinaudoti specialiu pasiūlymu: įsigyti didesnės atminties talpos modelį už mažesnės atminties talpos modelio kainą.

Be to, pasinaudodami nebenaudojamo išmaniojo telefono grąžinimo galimybe, klientai gali naują įsigyti naudingiau. Atiduodant seną įrenginį, naujas „Galaxy S24“ kainuoja 50 Eur pigiau, o „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24 Ultra“ – 100 Eur pigiau.

Įvertino ekspertas

Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, turėjo galimybę vienas pirmųjų išmėginti visus „Samsung Galaxy S24“ serijos įrenginius. Pasak jo, šie išmanieji telefonai rinkoje išsiskiria pirmą kartą panaudotomis dirbtinio intelekto (DI) funkcijomis, o vieną iš serijos įrenginių ekspertas įvardijo kaip geriausią iki šiol bandytą išmanųjį. A. Lukošius dalijasi įžvalgomis apie visus „S24“ serijos įrenginius ir jų privalumus:

„Galaxy S24“. Galima nesunkiai įsivaizduoti daugybę žmonių, kurie laukė būtent tokio telefono – nedidelio, dailaus, bet savyje talpinančio visą DI amžiaus flagmano galią. Šiemet „Samsung“ neišdidindami įrenginio sugebėjo jame sutalpinti didesnį, šviesesnį ir sklandesnį ekraną, talpesnį akumuliatorių, didesnį aušinimo modulį, galingą 10 branduolių procesorių, ir, dargi, rado vietos unikaliam dirbtiniam intelektui. Fotografuoti, filmuoti, tobulinti vaizdo failus, skaityti tekstą ar vertėjauti šis telefonas padeda taip, kaip ligi šiol tiesiog nebuvo įmanoma.

„Galaxy S24+“. Rinktis šį įrenginį turėtų tie, kam telefone svarbiausias ekranas. Dažnai žiūrite vaizdo turinį, mėgstate žaisti, daug naršote internete, dirbate skaitydami tekstus ar dėliodami ryškiaspalvius grafikus? „Galaxy S24+“ skirtas jums. Įrenginio ekranas puikiai veikia saulės šviesoje, yra gerokai didesnės raiškos (QHD) ir efektyviau taupo bateriją. Jame taip pat įmontuotas 10 branduolių „Exynos“ procesorius, geresnė aušinimo sistema, didesnė baterija – tai neprilygstamas žaidimų, darbo bei pramogų įrankis.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“. Pradedant titano rėmu bei ekraną saugančiu atspariausiu naujos kartos „Gorilla Glass Armor“ stiklu, baigiant unikaliomis filmavimo bei fotografavimo, DI galiomis – tai tiesiog geriausias „Android“ telefonas, kokį ligi šiol teko matyti.

Tai vienintelis iš šių metų „Samsung“ flagmanas su galingiausiu „Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Norintys maksimalių kameros galimybių, gali toliau nebesižvalgyti – tiek nepralenkiamą 200 MP pagrindinę, tiek ženkliai pagerintą 5x kartus optiškai artinančią kamerą su nauju 50 MP jutikliu puikiai papildo dirbtinis intelektas. Pridėtas rašiklis taip pat veikia geriau nei bet kada. Nors iš pirmo žvilgsnio telefono išvaizda pakito minimaliai, visiškai plokščias ekranas ir griežtesnio profilio rėmas atrodo gerokai moderniau.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |