Sekite naujienas

Didmeninė prekyba

UAB „Rūta“ – šokoladas, saldainiai, sveikuoliški užkandžiai. Didmeninė ir mažeminė prekyba

Paskelbta

-

UAB Rūta – tradicijų ir aukščiausios kokybės šokolado bei šokolado gaminių puoselėtoja, šimtametės meistrystės paslapčių saugotoja, inovatyvi bei siekianti nuolat nustebinti ir patenkinti išrankiausius skonius. Įmonė įkurta Šiauliuose, dar 1913 m. Daugiau nei šimtmetį veikiantis saldainių fabrikas „Rūta“ – vis dar šeimos verslas: įmonę valdo įkūrėjo A. Gricevičiaus proanūkiai.
Įmonės asortimentą sudaro daugiau nei 500 skirtingų produktų, tai: šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, šokolado figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais, sveikuoliški užkandžiai GREENZ, saldžios individualizuotos dovanos.

Atsižvelgiant į besikeičiančius pirkėjų poreikius, kasmet yra papildomas ne tik asortimentas, bet ir tobulinama gamybos technologija, parenkamos įvairesnės žaliavos, kuriamos naujos saldainių rūšys, kurios patiktų ir mažiems, ir dideliems. UAB „Rūta“ pirmenybę teikia natūralumui, ekologijai ir lietuviškoms žaliavoms. Lietuvoje išaugintos braškės, juodieji serbentai, šaltalankiai, moliūgai ir daugybė kitų lietuviškų ir egzotinių uogų, vaisių bei daržovių, bičių pienelis ir žiedadulkės, medus, riešutai „Rūtos“ fabrike virsta gardžiausiais juodojo, baltojo ar pieninio šokolado saldainių įdarais ar pagardais.

Reklama:

Nuo 1993 m. įvairiose parodose ir konkursuose UAB „Rūta“ pelnė net 24 aukščiausius apdovanojimus, tačiau didžiausias visos UAB „Rūtos“ komandos prizas – tai pirkėjų pripažinimas ir puikūs atsiliepimai.

Įmonė įkurta 1913 m.

Produkcija tiekiama pakuotėmis pagal kliento poreikius.

Apmokėjimo sąlygos su kiekvienu klientu derinamos individualiai.

Kontaktai:

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt