Sekite naujienas

Turizmas

Turizmo atstovai: drausmingi keliautojai iššūkių dėl spūsčių Vilniaus oro uoste išvengia

Paskelbta

-

Tęsiantis kalboms apie keliautojų eiles Vilniaus oro uoste, Lietuvos turizmo atstovai ramina – nesklandumų galima išvengti laikantis rekomendacijų į oro uostą atvykti prieš 2 valandas.

„Lyginant su didžiaisiais užsienio oro uostais, keliautojų srautai mūsų šalies oro uostose yra nedideli, tad nesame pratę prie eilių. Vis tik reikia būti drausmingiems ir atminti, kad nepriklausomai nuo išvykstančiųjų srautų dydžio, atvykti į oro uostą reikia ne vėliau nei likus dviems valandoms iki skrydžio – tuomet patirsite mažiau streso“, – sako Milda Plepytė-Rainienė, Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Ji atkreipia dėmesį, kad lapkričio mėnesį prasidėjus aviaciniam žiemos sezonui, sumažės skrydžių apimtys, tad ir keliautojų skaičius oro uoste bus mažesnis, o pradėjus veikti šiuo metu statomam naujajam terminalui gerokai sumažės srautai senajame.

Kelionių organizatoriai taip pat tvirtina, kad disciplinuoti poilsiautojai dėl padidėjusių eilių Vilniaus oro uoste nesiskundžia. O suprasdami šiuo metu esančią situaciją, kelionių organizatoriai bendradarbiauja ir palaukia keliautojų, kurie užtrunka patikroje.

„Savo keliautojus esame informavę, kad dėl sustiprintų aviacinio saugumo patikros procedūrų reikėtų laikytis drausmės ir į oro uostą atvykti prieš 2-2,5 val. Bet ne anksčiau, nes tai vėlgi prisideda prie srautų masto. Taip pat esame pateikę keliautojams rekomendacijas, kaip sklandžiai pasiruošti aviacijos saugumo patikrai, ką galima vežtis registruotame ar rankiniame bagaže. O norintiesiems greičiau atlikti privalomas procedūras, rekomenduojame į skrydį registruotis internetu ir užsisakyti „greitosios patikros“ paslaugą“, – kalba Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Pasak jos, kelionių organizatorius nuolat bendrauja su Vilniaus oro uosto administracija ir kitais partneriais, siekdamas efektyviai valdyti kelionių planavimą, kad užtikrintų patogią ir malonią keliavimo patirtį.

Apie tai, kad dedamos visos pastangos suvaldyti situaciją, kalba ir Lietuvos oro uostų atstovai. Jų teigimu, keleivių srautai ankstyvo ryto laiku Vilniaus oro uoste, kai vienu metu organizuojama daug užsakomųjų skrydžių atostogų kryptimis, vis dar yra dideli ir laukimo laikas prieš aviacijos saugumo patikrą didžiausio piko laiku ryte gali siekti 30-40 minučių. Kitais dienos laikotarpiais laukimo laikas prieš aviacijos patikrą nesiekia 30 minučių, o didžiąją laiko dalį visos dienos metu eilių prieš aviacijos saugumo patikrą visiškai nebūna.

Manoma, kad situacija net ir piko laikotarpiais turėtų normalizuotis arba tapti visai įprasta jau spalio pabaigoje, kai prasidės aviacijos žiemos sezonas.

Lietuvos oro uostų atstovai pabrėžia, kad Vilniaus oro uoste taikomos priemonės veikia ir yra nuolat tobulinamos. Jos apimta eilių formavimo ir valdymo procedūras, žmonių informavimą terminale ir operatyvią pagalbą laukiantiems keleiviams, papildomų pajėgumų laikiną prisitraukimą iš Kauno ir Palangos oro uostų, taip pat toliau ieškoma naujų, papildomų specialistų pajėgumų aviacijos patikroje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |