Sekite naujienas

Uncategorized

Į korupcijos prevencijos vykdymą įtrauktos savivaldybės įstaigos ir įmonės

Paskelbta

-

Į korupcijos prevencijos vykdymą įtrauktos savivaldybės įstaigos ir įmonės
2012-03-05
Informacinis pranešimas
 
Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2012-2014 metų Korupcijos prevencijos programą. Į korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimą įtrauktos visos Alytaus rajono savivaldybei pavaldžios įmonės ir įstaigos.
 
Taryba pavedė atsakingoms institucijoms ir asmenims parengti Veiklos sričių, kuriose egzistuoja didelė korupcijos pasireiškimo tikimybė, nustatymo tvarkos aprašą, įpareigojo parengti teisės aktų projektus, sugriežtinančius teisės aktų projektų antikorupcinio vertinimo procedūras.
 
Rajono savivaldybės korupcijos prevencijos plane numatyta patvirtinti asmenų, turinčių teisę susipažinti su įslaptinta informacija apie siekiančius eiti ar einančius pareigas savivaldybės įstaigose sąrašą ir sukonkretinti leidimų  dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija gavimą. Numatyta dar didesnį dėmesį skirti korupcijos prevencijos viešinimui.
 
Asmenims pateikti informaciją apie korupcijos apraiškas Alytaus rajone galima Alytaus rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai elektroniniu paštu korupcija[email protected], paskambinus telefonu-autoatsakikliu (8 315) 27 800.
 
Alytaus rajono savivaldybės tarybos Antikorupcinei komisijai vadovauja pirmininkė Zita Linkevičienė.
 
Informacija apie savivaldybės vykdomą korupcijos prevenciją skelbiama interneto svetainės www.arsa.lt skyriuje “Korupcijos prevencija”.
 
Alytaus rajono savivaldybės informacija

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |