Sekite naujienas

Uncategorized

Įmonė Rėkyva

Paskelbta

-

Rėkyva substratas

Šiomis dienomis Lietuvoje yra labai daug skirtingų įmonių, kurios rūpinasi įvairiais žmonių gyvenimo aspektais ir stengiasi patenkinti visus poreikius. Įmonė Rėkyva rūpinasi profesionalia augalininkyste ir siekia ūkininkams teikti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius natūralių durpių produktus ir substratus. Ši įmonė šiuo metu gamina daugiau nei tūkstantį pačių įvairiausių produktų, kurie skirti sodininkams ir daržininkams. Šie produktai padeda atsakingai rūpintis augalininkyste bei saugoti žmonių sveikatą ir aplinką.

Įmonė Rėkyva yra viena ilgiausiai veikiančių durpių pramonės įmonių Lietuvoje. Maža to, galima drąsiai teigti, kad ji yra ir viena didžiausių. Ši įmonė teikia savo paslaugas ir produktus pagrinde profesionaliems sodininkams ir daržininkams. Rėkyva ir jos darbuotojai suvokia, kad yra atsakingi ne tik prieš žmones ir pirkėjus, bet ir prieš viso pasaulio aplinką. Įmonė siekia saugoti ir tausoti gamtą, rūpinasi jos švarumu. Darbuotojai stengiasi kiekvieną dieną būti socialiai atsakingi ir aktyviai demonstruoja savo sąžiningą požiūrį į gamtą.

Reklama:

Turbūt vienas garsiausių Rėkyva įmonės projektų yra intensyvus kiminų atauginimo procesas. Įmonė nusprendė savo lėšomis padengti šią iniciatyvą, kuri ne tik įrodytų, kad įmonė saugo gamta ir yra socialiai atsakinga, bet ir iš tikrųjų padėtų tausoti gamtą. Taip pat, savo kasdienėje veikloje įmonės darbuotojai griežtai laikosi visų privalomų gamtos išteklių eksploatavimo taisyklių ir reikalavimų.

https://www.rekyva.eu/

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |