Sekite naujienas

Uncategorized

KAUNO ĮGULOS KARININKŲ RAMOVĖ

Paskelbta

-

KAUNO ĮGULOS KARININKŲ RAMOVĖ

LIETUVOS KARIUOMENĖS
(Adomo Mickevičiaus g. 19, Kaunas)

Reklama:

 

             Ponai karininkai, gerbiami kariai, miela visuomene!
LIETUVIAI!
トTas, kuris tiki laisve ir laikosi Lietuvos Statuto yra lietuvis”
Kovo 4 d., antradienį, 18.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovės Didžiojoje salėje, vyks renginys トKULTŪROS IŠ ARTI – CULTURES UP CLOSE”.
Aplankyti keturias skirtingas šalis per vieną vakarą? Misija įmanoma! Vytauto Didžiojo universitetas ir Kauno įgulos karininkų ramovė kviečia visus kauniečius ir miesto svečius pamatyti keturis skirtingus pasaulio kampelius – pradedant, rodos, gerai pažįstama Latvija, aplankant mažiau girdėtas Gruziją ir Azerbaidžaną, ir baigiant egzotiškąja Pietų Korėja. O kas gi galėtų šias šalis pristatyti geriau, nei iš jų atvykę studentai?
 Azerbaidžanas: trys šalies atstovai per 15-20 min. interaktyviai pristatys savo kultūrą, į prezentaciją aktyviai įtraukdami ir publiką.
Gruzija: trys šalies atstovai visus pakvies į kelionę po Gruziją トIstorijos, mitologijos ir įstabaus grožio žemę”.
Latvija: trys žavios merginos iš Latvijos trumpai pristatys mums artimos kultūros istoriją, apžvelgs šiandieninę situaciją šalyje, pademonstruos tautinius rūbus bei pasidalins įspūdžiais apie gyvenimą Kaune. Merginos taip pat kvies pažaisti žaidimą ir rasti panašumus latvių bei lietuvių kalbose.  Savo pasirodymą Latvija užbaigs uždainuodama lietuviškai!
Pietų Korėja: Svečiai iš tolimos ir egzotiškos Pietų Korėjos supažindins su savo kultūra bei istorija, pademonstruos nacionalinius rūbus, pristatys panašumus tarp Lietuvos ir P.Korėjos ir kvies paskanauti tradicinių patiekalų, kurie pasirodo ne daug kuo skiriasi nuo lietuviškų!
Nuoroda į facebook puslapį apie renginį:
 https://www.facebook.com/events/577313249048871/?previousaction=join&source=1   
Renginys nemokamas
Maloniai visų laukiame
Pagarbiai
Ramovės viršininkas mjr. Donatas Mazurkevičius

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt