Connect with us

Uncategorized

Klaipėdos apskr. VPK suvestinė 2018-12-24

Published

on

Klaipėdos apskr. VPK suvestinė 2018-12-24

 

 

2018-12-24, apie 21:58 val., Klaipėdoje, H.Manto g. pranešta, jog 2002 m.(1.54 prom.), ir 2001 m. (1.38 prom.) vaikinai įbėgę į kambarį  sumušė gulinčius 1953 m. (2.11 prom.) ir 1959 m. vyrus, bei paėmę peilį grasino sužaloti jei negaus pinigų. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo, įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

 

2018-12-24, apie 17:00 val., Klaipėdos rajone, Gargžduose, J.Basanavičiaus g., prie 1958 m. gimusios moters iš nugaros pribėgo nepažįstamas vyras ir pačiupo rankose turėtą rankinę, po ko moteris pargriuvo, o plėšikas rankinės įsikibusią moterį dar vilko žeme, po to pasišalino. Netrukus pareigūnai sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą asmenį, jis uždarytas į areštinę.

 

2018-12-25, apie 03:40 val. Klaipėdoje, Minijos ir Statybininkų g.sankryžoje sustabdytas automobilis „Mercedes Benz“, kurį vairavo 1989 m. gimęs vyras – jam alkoholio matuokliu nustatytas 1.56 prom.neblaivumas.

 

2018-12-25, apie 02:34 val.Rietavo sen., kelyje Kryžkalnis-Rietavas-Vėžaičiai, griovyje aptiktas automobilis „Ford Galaxy“, už užvesto automobilio vairo sėdėjo 1975 m. gimęs vyras, kuriam alkoholio matuokliu nustatytas 2.30 prom.neblaivumas.

 

2018-12-24, apie 15:20 val., Klaipėdoje, Rumpiškės g., patrulių rinktinės pareigūnai namo laiptinėje pastebėjo du įtarimą sukėlusius asmenis. Atlikus dalinę apžiūrą, pas 1993 m. gimusį vaikiną aptikta plastikinė dėžutė su septyniais augalinės kilmės medžiagos gabalėliais (veikiausiai grybai). Taip pat striukės kišenėje rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

 

 

Pagarbiai,

 

Andromeda Grauslienė

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

 

Tel. 8700 60999, Mb. 861511729

El.p. [email protected] 

 

 

Klaipėdos apskrities policija

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

Continue Reading

Uncategorized

LIETUVOS SĄJŪDŽIO VILNIAUS SKYRIAUS TARYBA

Published

on

LIETUVOS SĄJŪDŽIO VILNIAUS SKYRIAUS TARYBA

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų jubiliejaus liko 13 metų

 

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei  Daliai Grybauskaitei

LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiui

LR Ministrui Pirmininkui  Sauliui Skverneliui

LR Krašto apsaugos ministrui  Raimundui Karobliui

Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Prezidiumo Pirmininkui dimisijos

pulkininkui Jonui Čeponiui

Valstybės švenčių dienų minėjimo organizavimo  komisijos Pirmininkei Lianai

Ruokytei – Jonsson

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Daliai Henkei

LR Seimo nariams

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Seimo nariams

LIETUVOS ŽMONĖMS

Žiniasklaidai

P A  R  E  I  Š  K  I  M  A  S

 

Dėl 1949– 02–16  Deklaracijos pasirašymo reguliaraus minėjimo prie Lietuvos Respublikos Prezidento, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos Prezidiumo Pirmininko generolo Jono Žemaičio – Vytauto paminklo Vilniuje

Vilnius,   2017-03-15

Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba ( LSVST)  2014-02-26  pareiškimu atkreipė dėmesį, kad grubiai nutrauktas 1949-02-16 Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos Deklaracijos pasirašymo  iškilmingas paminėjimas prie Lietuvos Respublikos Prezidento, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos Prezidiumo Pirmininko generolo  Jono Žemaičio – Vytauto paminklo Vilniuje.

LR  Krašto apsaugos ministerija 2014-03-24  raštu atsakė, kad  1994 metai yra jubiliejiniai, todėl iškilmingas minėjimas perkeliamas į Radviliškio rajoną, Minaičius, kur buvo pasirašytas Deklaracijos aktas.

Grubus šios  svarbios valstybės priemonės nutraukimas vertė tokiu paaiškinimu abejoti. Mūsų abejonės pasitvirtino, kai 2015 ir 2016 metais buvo aiškiai pademonstruota, kad ši priemonė atšaukta visiems laikams. Minėjimas 2017 metais dar kartą patvirtino mūsų nuogąstavimus. Buvęs iškilmingas Deklaracijos pasirašymo paminėjimas suvestas į  minimalias gėlių padėjimo apeigas prie paminklo.

Kad šis minėjimas menkinamas akivaizdžiai demonstruoja kai kurios žiniasklaidos priemonės, yra visa eilė kitų, šalutinių požymių.  Menkinamas ir generolas  Jonas  Žemaitis – Vytautas – vengiama jį vadinti Prezidentu, nors jis žiauriausiomis okupacijos sąlygomis valstybės vadovu buvo ilgiau nei A. M. Brazauskas ir  10 kartų ilgiau kaip  K. Grinius IR BUVO SUŠAUDYTAS.

LSVST  grįžta prie klausimo iškelto  mūsų 2014-02-26 pareiškime ir prašo atsakyti:

1. Kokia žinyba (asmenys) priėmė sprendimą atsisakyti iškilmingo 1949.02.16 Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos Deklaracijos  pasirašymo paminėjimo  prie Lietuvos Respublikos Prezidento, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Prezidiumo Pirmininko generolo  Jono Žemaičio – Vytauto paminklo Vilniuje?

2.  Kokie tokio atsisakymo motyvai?

 

Tarybos pirmininkas                                                                                                                 L. Kerosierius

Istorinės grupės vadovas                                                                                             G. Adomaitis

Atsakingasis sekretorius                                                                                               A. Budriūnas

Tarybos nariai: G. Adomaitis, A. Akelaitis, V. Aleksynas, R. Arutiunianas, A. Augulis, V. Augustinas,  A. Bagdanavičienė, K. Balčiūnas,  S. Boreika, A. Budriūnas,   J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis,  P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius,  A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Markūnienė, H. Martinkėnas,  K. Milius,   J. Parnarauskas, G. Rotomskienė,   P. Sakalauskas,  M. Sidaravičius, R. Simonaitis,  E. Švedienė, A. Vaičiūnas, L. Veličkaitė, G. Uogintas, B. Zaviša, S. Žilinskas

Pasiteiravimui: A. Budriūnas +370 673 95837, L. Kerosierius +370 5 231 8111,     G. Adomaitiss  + 370 611 30131, Adresas korespondencijai L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius,

el. p. [email protected]       www.sajudis.com

Continue Reading

Uncategorized

Gaisras Kretingos rajone

Published

on

Gaisras Kretingos rajone

BENDRASIS PAGALBOS CENTRAS

KLAIPĖDOS   skyrius

(Mainų g. 8, Klaipėda, (46) 43 33 21)

 

 

2016-12-03

 

Šiandien 00.02 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kretingos raj., Žalgirio sen., Raguviškių k., Pirties g. 2, prie namo dega garažas.

 

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

 

 

 

Pranešimą parengė:

Lilija Šimkienė

BPC Klaipėdos skyriaus vyresnioji specialistė

 

 

*Pranešimus apie įvykius ir pagalbos tarnybų informaciją apie padėtį įvykio vietoje Bendrasis pagalbos centras gauna telefonu, todėl, jei pranešėjas yra netikslus, ši informacija ir reali padėtis įvykio vietoje gali skirtis.

Continue Reading

Uncategorized

KAUNO ĮGULOS KARININKŲ RAMOVĖ

Published

on

KAUNO ĮGULOS KARININKŲ RAMOVĖ

LIETUVOS KARIUOMENĖS
(Adomo Mickevičiaus g. 19, Kaunas)

 

             Ponai karininkai, gerbiami kariai, miela visuomene!
LIETUVIAI!
トTas, kuris tiki laisve ir laikosi Lietuvos Statuto yra lietuvis“
Kovo 4 d., antradienį, 18.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovės Didžiojoje salėje, vyks renginys トKULTŪROS IŠ ARTI – CULTURES UP CLOSE“.
Aplankyti keturias skirtingas šalis per vieną vakarą? Misija įmanoma! Vytauto Didžiojo universitetas ir Kauno įgulos karininkų ramovė kviečia visus kauniečius ir miesto svečius pamatyti keturis skirtingus pasaulio kampelius – pradedant, rodos, gerai pažįstama Latvija, aplankant mažiau girdėtas Gruziją ir Azerbaidžaną, ir baigiant egzotiškąja Pietų Korėja. O kas gi galėtų šias šalis pristatyti geriau, nei iš jų atvykę studentai?
 Azerbaidžanas: trys šalies atstovai per 15-20 min. interaktyviai pristatys savo kultūrą, į prezentaciją aktyviai įtraukdami ir publiką.
Gruzija: trys šalies atstovai visus pakvies į kelionę po Gruziją トIstorijos, mitologijos ir įstabaus grožio žemę“.
Latvija: trys žavios merginos iš Latvijos trumpai pristatys mums artimos kultūros istoriją, apžvelgs šiandieninę situaciją šalyje, pademonstruos tautinius rūbus bei pasidalins įspūdžiais apie gyvenimą Kaune. Merginos taip pat kvies pažaisti žaidimą ir rasti panašumus latvių bei lietuvių kalbose.  Savo pasirodymą Latvija užbaigs uždainuodama lietuviškai!
Pietų Korėja: Svečiai iš tolimos ir egzotiškos Pietų Korėjos supažindins su savo kultūra bei istorija, pademonstruos nacionalinius rūbus, pristatys panašumus tarp Lietuvos ir P.Korėjos ir kvies paskanauti tradicinių patiekalų, kurie pasirodo ne daug kuo skiriasi nuo lietuviškų!
Nuoroda į facebook puslapį apie renginį:
 https://www.facebook.com/events/577313249048871/?previousaction=join&source=1   
Renginys nemokamas
Maloniai visų laukiame
Pagarbiai
Ramovės viršininkas mjr. Donatas Mazurkevičius

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.