Sekite naujienas

Paslaugos

LED juostos: 4 priežastys, kodėl verta rinktis

Paskelbta

-

 

Praeito amžiaus pradžioje sukurtas šviesą skleidžiantis diodas (LED) iš pradžių buvo naudojamas tyrimų tikslais, o jo praktinė paskirtis nebuvo išaiškinta. Ir tik praėjus keletui dešimtmečių, buvo sukurti pirmieji LED šviesos įrenginiai. Tuo tarpu šiandien LED technologija jau kuris laikas lyderiauja tarp apšvietimo įrenginių gamintojų, o LED apšvietimai ir LED šviesos įrenginiai yra naudojami bene kiekvienuose namuose ir viešuose renginiuose.

LED juostos yra vienos iš populiariausių LED šviesos įrenginių, naudojamų tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Jos pasižymi funkcionalumu ir universaliu panaudojimu, tad yra puikus pasirinkimas inovatyviai ir kūrybiškai žvelgiantiems į namų apšvietimą. Išskiriame ir daugiau LED juostų privalumų:

  • Lengvai įmontuojama

Daugelis LED juostų gali būti prilipinamos prie įvairių paviršių, o panorėjus – lengvai nuimamos. Priklausomai nuo LED juostos, ji gali būti prijungiama prie elektros lizdo; įkraunant bateriją arba valdant su išoriniais LED moduliais.

  • Sumažina elektros sunaudojimą

LED juostos, kaip ir kiti LED prietaisai, pasižymi mažu elektros sunaudojimu – lyginant su tradicinėmis šviesomis, LED technologija sunaudoja apie 80-90 proc. mažiau elektros energijos.

LED šviesos 95 proc. visos elektros energijos sunaudoja šviesai, o 5 proc. – kaitinimui, kai tradicinės kaitrinės lemputės tik 5 proc. elektros energijos konvertuoja į šviesą, o net 95 proc. skiria kaitinimui.

Ką tai reiškia? Naudojant LED juostas vietoje įprasto apšvietimo, ženkliai sumažinamos ne tik sąskaitos elektrai, bet ir sutaupomi gamtos resursai.

  • Pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu

Vienas iš didžiausių privalumų, kurį įvardija LED šviesos įrenginių gamintojai, yra jų ilgaamžiškumas ir patvarumas, lyginant su kitų rūšių šviesos įrenginiais.

Pavyzdžiui, fluorescencinė lemputė gali veikti maždaug 20 000 valandų, kaitrinė lemputė – apie 1000 val. Tuo tarpu LED juosta gali veikti iki 50 000 arba net 100 000 valandų. Taigi LED juostos yra ilgaamžiškos ir patvarios, o tai taip pat padeda sutaupyti.

  • Lankstus ir įvairiapusis panaudojimas

LED juostų galima rasti pačių įvairiausių spalvų, formų ir ilgio. O kadangi LED juostoms nebūtinai reikalingas elektros lizdas, jos gali puošti bet kuriuos namų kampus.

 

LED Juostos – https://luxon.lt/69-led-juostos

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |