Sekite naujienas

Uncategorized

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARYS SAULIUS STOMA

Paskelbta

-

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARYS SAULIUS STOMA
 
 
Gedimino pr. 53,  01109 Vilnius   Tel. 2396672   Faks. (8 5) 2396479  El. p. [email protected]   
________________________________________________________________________________________________________
 
2012 m. kovo 5 d. pranešimas VIR
 
Seimo nario S. Stomos pranešimas: parlamentaras siūlo griežtinti motociklininkų kontrolę
 
Seimo narys Saulius Stoma užregistravo Administracinių teisės pažeidimų kodekso ir Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, kuriomis siekiama griežčiau kontroliuoti motociklų vairuotojus ir taip gerinti saugumą keliuose.
 
Pavasario sesijoje S. Stoma siūlo sugriežtinti motociklų vairuotojų atsakomybę už pažeidimus taikant alternatyvias ir efektyvias nuobaudų rūšis. „Teisės vairuoti atėmimas, motociklo konfiskavimas, apribojimas tam tikrą laiką važiuoti ne didesniu kaip  70 km/h greičiu, tikslus reglamentavimas, kaip turi būti pritvirtintas valstybinis numeris, kad neliktų galimybių jo paslėpti ir taip išvengti atsakomybės – tai priemonės, kurios mažintų nelaimingų atsitikimų skaičių kelyje ir padėtų policijai efektyviau kontroliuoti nusižengimus.” – sako parlamentaras.
 
„Vien per praėjusius metus Lietuvos keliuose žuvo 9 motociklų vairuotojai ir 2 šių transporto priemonių keleiviai. Per šį laikotarpį 166 motociklų vairuotojai ir 31 keleivis buvo sužeisti, užfiksuoti 112 eismo įvykių, kurių metu žuvo ar buvo sužeisti žmonės įvyko dėl motociklų vairuotojų kaltės. Dažniausios tokių įvykių priežastys – motociklų vairuotojų viršytas leistinas greitis bei prastas jų matomumas kelyje. Šią situaciją būtina keisti, priėmus atitinkamas įstatymų pataisas iki šio vasaros sezono pradžios.” – teigia Seimo narys.
 
Asmuo pasiteirauti:
Seimo narys Saulius Stoma, tel.: 8 698 42110

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt