LVSO Pranešimas spaudai

LVSO Pranešimas spaudai
2012 05 31
DĖL BLOGŲ ORO SĄLYGŲ 2012 M. BIRŽELIO 2 D. (ŠEŠTADIENIO) LIETUVOS VALSTYBINIO SIMFONINIO ORKESTRO KONCERTAS IŠ VILNIAUS PAVEIKSLŲ GALERIJOS KIEMO KELIAMAS Į KONGRESŲ RŪMUS !!!
KONCERTO PRADŽIA 20 VAL. 30 MIN. !!!
Gausaus publikos dėmesio sulaukę Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vasaros koncertai  sugrįžta. Net tris šeštadienius iš eilės – birželio 2, 9, 16 d. orkestras melomanus džiugins nauju koncertų repertuaru ir ryškiomis ne tik operos, bet ir popmuzikos žvaigždėmis.
Birželio 2-ąją Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas orkestras pristatys koncertą Gražusis balsas II“ – puikių atsiliepimų sulaukusio koncerto, kuriame garsūs Lietuvos operos dainininkai atliko populiariausius klasikos kūrinius, tęsiniu.
Šįkart į sceną žengs publikos numylėtiniai, ryškiausios Lietuvos operos žvaigždės, ne kartą bendradarbiavę su LVSO bei Gintaru Rinkevičiumi – tai Lilija Gubaidulina, Ieva Prudnikovaitė, Vaidas Vyšniauskas, Liudas Mikalauskas.
Koncerte skambės šedevrai, kurių žavesys neblėsta šimtmečius – tai ir melodingosios „Casta Diva“ bei Dalilos arijos, ekscentriškoji Dono Bazilio arija iš operos Sevilijos kirpėjas“, nepaprasto grožio duetai iš Verdžio, Donicečio, Offenbacho operų, aistringoji Piazzollos Yo soy Maria“ ir kt.
Po savaitės publikos laukia jau kitoks skambesys – opera užleis vietą estradai ir popmuzikai. Šįkart – tik lietuviškai. Birželio 9-ąją vyksiančiame koncerte „Aš dar dainuosiu“ – daugybė nenuspėjamų intrigų ir geriausi atlikėjai – Jeronimas Milius, Rosita Čivilytė, Merūnas Vitulskis.
Trijų jaukių vakarų serija pasibaigs džiazo siautuliu. Koncertui Visa tai džiazas“ ruošiama keliolika šio žanro klasikai priskiriamų melodijų – nuo lyriškųjų Over The Rainbow“ ar My Funny Valentine“ iki ugningosios All That Jazz“. Prisiminimus apie senų plokštelių traškesį ir legendinius Louisą Armstrongą, Natą Kingą Cole’ą bei kitas džiazo legendas birželio 16-ąją atgaivins trijų Lietuvos dainininkų balsai – Sashos Song, Evelinos Sašenko bei Evelinos Anusauskaitės.
Vasaros koncertų pradžia – 20 val., bilietus galima įsigyti Kongresų rūmų kasoje bei likus valandai iki koncerto Vilniaus paveikslų galerijos kieme (Didžioji g. 4). Koncertams diriguos maestro Gintaras Rinkevičius.

3666380cookie-checkLVSO Pranešimas spaudai

Kiti straipsniai