Sekite naujienas

Uncategorized

Policijos pareigūnai protestuos Šiauliuose

Paskelbta

-

Policijos pareigūnai protestuos Šiauliuose

2018 m. kovo 28 d.
Policijos pareigūnai protestuos Šiauliuose

Reklama:

Šiandien, kovo 28 d., 10 val. profesinės sąjungos surengs įspėjamąją protesto akciją prie Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Akcijos organizatoriai – Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų ir Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos policijos profesinė sąjunga, Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija. Protestu bus siekiama atkreipti šalies vadovų, Šiaulių miesto gyventojų ir policijos pareigūnų dėmesį į sistemingai pažeidžiamas pareigūnų teises.
Anot Romos Katinienės, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkės, Šiaulių policijos vadovybė ignoruoja Vyriausybės programą ir joje numatytą socialinio dialogo stiprinimą, o psichologinis spaudimas ir mobingas profesinės sąjungos narių atžvilgiu jau tapo kone norma.
„Tiek Šiaulių, tiek kitų miestų policijos vadovai turi laikytis teisės aktų ir negali piktnaudžiauti savo tarnybine padėtimi. Įspėjamąja akcija norime priminti, kad profesinės sąjungos yra nepriklausomos ir turi teisę veikti laisvai. Nei policijos vadovybė, nei kas kitas negali trukdyti jų veiklai, o už organizacijų narių persekiojimą įstatymuose numatyta atsakomybė”, – teigia R. Katinienė.

Daugiau informacijos:
Roma Katinienė
Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė
Tel.: +370 67275477
Loreta Soščekienė
Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė
Tel.: +370 670 17688

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt