PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

 

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2017 m. spalio 26 d.

 

Sveikatos sutrikdymai

Spalio 25 d. į Šakių ligoninę pristatytas ir dėl lūpos sumušimo, suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai nepilnametis (g. 2003 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 10 val. 25 min. Šakių r., Kudirkos Naumiestyje, gimnazijoje, jį sumušė bendraklasis. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 1 d.

Spalio 25 d. į Marijampolės ligoninę pristatytas ir dėl kaktos sumušimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai nepilnametis (g. 2005 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 12 val. Marijampolėje, gimnazijoje, jį sumušė gimnazijos moksleivė. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 3 d.

Spalio 25 d. apie 17 val. Šilutės r., Vyžių k., vyras (g. 1983 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1963 m.), kuris dėl durtinės žaizdos kojoje gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Spalio 25 d. į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl akies sumušimo bei svetimkūnio joje gydomas ambulatoriškai nepilnametis (g. 2007 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 13 val. Vilniuje, progimnazijoje, jį, mesdamas pagalį, sužalojo kitas mokinys. Aplinkybės tikslinamos.

Spalio 25 d. į Alytaus ligoninę kreipėsi ir dėl veido sumušimo gydomas ambulatoriškai nepilnametis (g. 2005 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 14 val. 20 min. Alytuje, mokyklos rūbinėje, jį sumušė draugas. Aplinkybės tikslinamos.

Rasti žmonių lavonai

Spalio 25 d. apie 13 val. 40 min. Vilniuje, Kazliškių g., namuose, rastas pasikorusio vyro (g. 1945 m.) lavonas su pjautinėmis žaizdomis ant abiejų riešų. Įtariama savižudybė.

Kiti įvykiai

Spalio 26 d. 5 val. 42 min. Vilniuje, Lvovo g., rastas vyro (g. 1966 m.) lavonas. Pagal pirminę apžiūrą ir GMP medikų pateiktus galimus sužalojimus (galvos, dubens kaulų) sprendžiama, kad buvo sužalotas automobilio, kuris iš įvykio vietos pasišalino.

Spalio 25 d. 23 val. 30 min. gautas socialinės darbuotojos pranešimas, kad Prienų r., Laukiškių k., namuose tėvai galimai vartoja alkoholinius gėrimus ir neprižiūri vaikų. Nuvykus nurodytu adresu, namuose rasti neblaivūs moteris (g. 1976 m.) (2,1 prom.) ir vyras (g. 1971 m.) (1,73 prom.), išgertuvių požymių nesimatė. Namuose buvo 5 nepilnamečiai vaikai (g. 2015, 2013, 2012, 2010 ir 2002 m.), kurie perduoti dėdei. Tėvams surašyti AN protokolai pagal LR ANK 73 str. 2 d.

Spalio 25 d. 9 val. 10 min. į Varėnos ligoninę iš Varėnos, Vytauto g., savo namų, pristatyta moteris (g. 1949 m.), kuri 19 val. mirė. Apžiūros metu ant lavono abiejų rankų žastų buvo matomos kraujosruvos. Mirtis priežastis nustatinėjama.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Spalio 25 d. apie 2 val. Šiauliuose, M.K. Čiurlionio g., į ligoninę kraujui paimti pristatytas automobilį vairavęs neblaivus (1,84 prom.) vyras (g. 1966 m.) pasipriešino policijos pareigūnams ir ranka pasikėsino suduoti smūgius bei įspyrė Šiaulių apskr. VPK KPT Kelių patrulių kuopos pareigūnui, kuris į medikus nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str., 281 str. 7 d.

Spalio 25 d. 10 val. 55 min. Klaipėdos apskr. VPK areštinėje, kameroje, suimtas pagal LR BK 178 str. 2 d. (vagystė) vyras (g. 1984 m.) paskelbė bado akciją.

Spalio 25 d. apie 21 val. Kaune, Ateities pl., automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas Kirgizijos piliečio (g. 1977 m.), nepakluso teisėtam policijos pareigūnų reikalavimui sustoti, dideliu greičiu bandydamas pasprukti, nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į kelio atitvarus, po to į betoninį kelio apšvietimo stulpą, nulauždamas jį ir galiausiai susidūrė su tarnybiniu policijos automobiliu „Škoda Yeti“. Eismo įvykio metu nukentėjo „Škoda“ vairuotojas tarnybos metu uniformuotas blaivus Kauno apskr. VPK patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis A.S. (g. 1990 m.) ir kartu važiavęs vyriausiasis patrulis Č.P. (g. 1997 m.), kurie dėl įvairių sumušimų ir nubrozdinimų gydomi ambulatoriškai. „Mercedes“ vairuotojas dėl kojos sužalojimo gydomas ambulatoriškai, jis pristatytas į PK, alkotesteriu nustatyti girtumą atsisakė, ligoninėje paimtas kraujo mėginys tyrimui.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Spalio 25 d. 10 val. 5 min. Ukmergėje, Vilniaus g., vyras (g. 1963 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuodamas automobilį atliko neleistiną lenkimo manevrą), Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.

Spalio 25 d. apie 15 val. 55 min. Alytuje, Naujoji g., vyras (g. 1965 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (1,18 prom.)), Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams siūlė 100 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

 

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://www.policija.lt/suvestine.

Pagarbiai

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9724
El. p. [email protected]

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

663360cookie-checkPRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

Kiti straipsniai