Sekite naujienas

Uncategorized

UAB Nėgė (SST) – Ar transporto verslas išgyvena pakylimą?

Paskelbta

-

UAB „Nėgė” įkurta 1995 m. ir skaičiuoja jau 25-us gyvavimo metus, nuolat augdama ir besiplėsdama.

Logistikos įmonė UAB „NĖGĖ” teikia rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Įmonės tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę.

Reklama:

Be tarptautinių pervežimų, smulkių krovinių gabenimo, šiuo metu Lietuvoje pradėtas siūlyti ir pervežimas europaletėmis.

Platus paslaugų spektras leidžia patenkinti skirtingus klientų poreikius ir dvidešimt penkerius metus judėti tik į priekį. Ar karantinas pakeitė verslą? Ar tai pliusas, o gal minusas? Kalbėdamiesi su UAB Nėgė pardavimų vadove Jurgita Kolodavičiene sužinojome, jog karantino metu  padidėjo užsakymų kiekis. SST siuntų tarnyba dirba pilnu pajėgumu. Aišku, kad nėra žinoma, kiek ilgai bus didesnis siuntinių srautas, tačiau ilgas karantino laikotarpis formuoja ir naujus pirkėjų įgūdžius. Elektroninių parduotuvių verslas klesti, o tai tik parodo, kad siuntų kiekiai neturėtų mažėti. Vartotojai formuoja naujus apsipirkimo įpročius, todėl net ir pasibaigęs karantinas neturėtų sumažinti siuntinių srauto. 

Per visą ilgą darbo laikotarpį teko susidurti su įvairiais sunkumais. Protingų vadovų ir tikslingai dirbančios komandos dėka įmonė sėkmingai išgyveno ir 2008 metų krizę. Aišku, kad skaitytojams įdomu, kaip reikia dirbti, kad visuomet lydėtų sėkmė.

„Planuokite darbus, įvertinkite galimybęs, bet nepamirškite grėsmių. Blaivus požiūris į visas problemas, leidžia nesustoti ir judėti tik pirmyn” – pasakoja J.Kolodavičienė.

Iš tiesų transporto verslas išgyveną pakylimą. Vietinėje rinkoje yra gausus užsakymų kiekis ir panašu, kad viskas turėtų tik gerėti. Robertas Šimkus skaitmeninės reklamos specialistas iš „Bilger.lt” teigia, kad elektroninės parduotuvės plečia savo veiklą. Daugiau užsakymų turi ne tik plačiai dirbantys verslai, bet ir nišinės elektroninės parduotuvės. „Karantino laikotarpiu sulaukėme trigubai daugiau užklausų dėl skaitmeninės reklamos. Klientai domisi SEO paslaugomis, reklama paieškos sistemose. Prie viso naujai atsiradusio klientų srauto prisideda ir išaugę esamų klientų poreikiai”.

Dabar yra palankus metas pradėti naują veiklą. Turintys daugiau lėšų gali sėkmingai įsilieti į transporto paslaugų sritį, o kitiems puiki galimybė susikurti elektroninę parduotuvę. Esant optimistinėms nuotaikoms reikėtų nepamiršti taupyti pinigus ir tinkamai paskirstyti biudžetą. UAB Nėge sėkmingai naudojasi ES struktūrinių fondų parama, todėl gali išlikti konkurencinga tokioje rinkoje. Naujam verslui taip pat reikia galvoti apie ES fondų paramos įsisavinimą.

Kaip įsivaizduojate siuntinių pervežimo verslą po 5 metų? Kas pasikeis?

„Šiuo metu tikrai sunku prognozuoti, bet turėtų didėti internetinė prekyba ir dauguma užsakymų persikelti į internetinę erdvę” atsako J.Kolodavičienė. 

Prie sėkmingos verslo plėtros prisideda ir tai, kad SST siuntų tarnyba galvoja apie el.verslą. Naujiems verslo klientams siūloma API sąsaja, kurios pagalba siuntų formavimas, siuntimas tampa dar paprastesnis. Tai ir lemia verslo sėkmę, net ir krizių ar karantino metu – įmonė nuolatos galvoja apie savo klientus. Reikia ieškoti galimybių ir jos atsiranda. Belieka tik jomis pasinaudoti. Aišku, kad nereikia galvoti, kad viskas bus lengva ir paprasta. Kaip jau ir minėjome, 25 metus sėkmingai vystyti verslą, reiškia, kad įmonės darbuotojai moka įveikti sunkumus ir tai leidžia sėkmingai įgyvendinti verslo strategijas. Kasdienis darbas turi būti atliktas nepriekaištingai ir tuomet jokie sunkumai neatrodo neįveikiami.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt