Sekite naujienas

Uncategorized

Vilniaus universitete trokštantys studijuoti moksleiviai savo aukštąją mokyklą siekia pažinti gyvai ir iš anksto

Paskelbta

-

Vilniaus universitete trokštantys studijuoti moksleiviai savo aukštąją mokyklą siekia pažinti gyvai ir iš anksto
 
VILNIAUS UNIVERSITETO
STUDIJŲ DIREKCIJA
Tryliktą kartą vykstanti atvirų durų diena Vilniaus universitete pritraukia vis daugiau moksleivių. Šis renginys patvirtino ir anksčiau pastebėtą tendenciją, kad trokštantys studijuoti Vilniaus universitete domisi ne tik informacija, susijusia su studijų programomis, tačiau iš anksto siekia pažinti ir studijų aplinką, visuomeninės veiklos galimybes.
 トMoksleivių visada laukia sudėtingas sprendimas dėl ateities pasirinkimo, kuris, žinoma, glaudžiai susijęs ir su studijų pasirinkimu, todėl siekiame, jog atvirų durų dienoje jie sužinotų kuo daugiau ir lengviau rastų savo kelią. Studijos Universitete – tai ne tik sėdėjimas auditorijose, tai diskusijos, bendravimas, aktyvus laisvalaikis ir daug įdomios, smagios veiklos. Tuo neabejotinai galėjo įsitikinti visi atvykę moksleiviai”, – teigia akademinių reikalų prorektorius doc. Juozas Galginaitis.
Atvirų durų dienos metu Vilniaus universitete apsilankę moksleiviai buvo kviečiami aktyviai dalyvauti siūlomose veiklose ir daugelį dalykų išbandyti patys. Šiais metais atvykusieji su įdomumu klausėsi doc. A. Maldeikienės paskaitos apie tai, kam pasauliui reikia ekonomistų, doc. A. Smetonos paskaitos トUniversitetinės studijos – ne kiekvienam” ir studijų programas vykdančių padalinių dėstytojų skaitomų įvairių teminių paskaitų, daugiau sužinojo apie pristatomas studijų programas ir baigusiųjų laukiančias perspektyvas, dalyvavo atvirose kalbų pamokose. Moksleiviai bendravo su studentais, dalyvavo eksperimentuose, testuose, bandymuose, žaidimuose, apžiūrėjo pristatomas technologijas, dalyvavo įvairiose ekskursijose.
Pasak atvirų durų dienoje dalyvavusių moksleivių, lankymasis tokiuose renginiuose – labai gera proga ne tik sulaukti atsakymų į klausimus apie būsimas studijas, bet ir pažinti Universiteto erdves, gyvai pabendrauti su dėstytojais, pasikonsultuoti su vyresniųjų kursų studentais bei galbūt sutikti būsimuosius bendrakursius. トMums svarbu moksleivius ne tik supažindinti su studijų programomis. Siekiame, kad jie pajaustų ypatingą Universiteto dvasią, išskirtinę kultūrą, kuri susiformavo per daugelį metų. Atvykę moksleiviai galėjo pajusti, kokie žmonės ir kokia atmosfera juos lydės studijų metu”, – pasakoja Studijų direkcijos direktorė Jekaterina Bortkevič.
Kartu su Atvirų durų diena startavo ir nauja, įvairaus amžiaus moksleiviams skirta Vilniaus universiteto internetinė svetainė www.kviecia.vu.lt, kurioje moksleiviai gali rasti jiems aktualią informaciją apie studijų programas ir jas vykdančius fakultetus, Vaikų universiteto paskaitas, kviečiami pasidairyti po Vilniaus universitetą, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.
Kontaktams:
Jovita Šneiderienė
El. p. [email protected]
Tel. 8 5 219 3277

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt