Sekite naujienas

Verslas

88% lizingo portfelį padidinusi „Orion Leasing“ ruošiasi išmaniojo lizingo šuoliui

Paskelbta

-

Verslo finansavime besispecializuojanti viena lyderiaujančių Lietuvos lizingo bendrovių „Orion Leasing“ pernai klientų skaičių didino daugiau nei 3 kartus, o lizingo portfelį – 88%. Šiemet numatomas išmanaus lizingo sprendimo diegimo proveržis ir tolimesnė plėtra užsienyje.

Praėjusių metų pabaigoje įmonė turėjo daugiau nei 700 galiojančių sutarčių su verslo klientais – daugiau nei 3 k. daugiau, nei 2022 m. pabaigoje, kai jų buvo 230.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Orion Leasing“ lizingo portfelis lyginamuoju periodu išaugo 88%, nuo 8 mln. iki 15 mln. eurų, o bendrai finansavimo per praeitus metus buvo suteikta už 30 mln. eurų.

„Ekonominiu požiūriu praėję metai buvo gana banguoti ir aukštos palūkanos stingdė verslo kreditavimą. Tačiau sugebėjome pademonstruoti atsparumą tiek dėl sėkmingai įgyvendintos geografinės plėtros, kai mūsų paslaugomis pradėjo naudotis pirmieji klientai Latvijoje ir suklojome pagrindus veiklai Estijoje, tiek dėl įvykdyto technologinio šuolio. Kalbu apie mūsų kartu su prancūzų IT bendrove „Basikon“ sukurtą išmanų automatizuotą lizingo sprendimą, kurį atrado dešimtys esamų ir naujų verslo klientų, pasinaudojusių galimybe savo el. prekybos sistemose integruoti išmaniojo izingo finansavimo sprendimą“, – sako Laimonas Belickas, „Orion Leasing“ vadovas.

Bet kuris verslas, norėdamas, kad jo klientai produktus galėtų įsigyti ir lizingo būdu, „Orion Leasing“ sukurtą automatizuotą white-label tipo finansavimo sprendimą į savo prekybos platformą gali įdiegti vos per kelias dienas. „Orion Leasing“ išmaniojo lizingo paslaugą teikia jau ilgiau nei metus. Tokio sprendimo integracija klientui nieko nekainuoja.

Tarp išmanųjį lizingo sprendimą įsidiegusių įmonių yra „Apple“ atstovai Lietuvoje bei Latvijoje („iDeal“ prekybos salonai, bendrovės ATEA, „MarkIT“, „Varle.lt“ ir kitos), taip pat sprendimą jau testuoja didieji prekybos tinklai. Vien „Apple“ atstovai per pusmetį produktų, naudojantis šia platforma, pardavė už daugiau nei 1 mln. eurų.

„Džiugu, kad mūsų išmanios nuomos paslaugą atranda ir nedidelės įmonės, ir Lietuvos verslo lyderiai, ir stambios tarptautinės bendrovės, kurias labai domina ne tik finansavimas, bet ir įrangos kaip paslaugos pirkimas, t.y., kad būtų pasirūpinta patogia pirkimo platforma, pristatymu, išplėstomis garantijos bei draudimo sąlygomis, naudoto turto realizacija, patogia savitarnos bei turto valdymo sistema. Finansuojame viską, kas reikalinga verslui: nuo tunelinių plovyklų iki mobiliųjų telefonų”, – sako L. Belickas.

Šiuo metu per automatizuotą išmaniąją „Orion Leasing“ finansavimo sistemą suteiktas lizingas sudaro iki 10% viso įmonės lizingo portfelio. Numatoma, kad ši dalis šiemet augs bent 2-3 kartus ir per artimiausius 3 metus susilygins su tradicinio lizingo dalimi.

„Taip bus dėl to, kad šiam lizingui nereikia praktiškai jokio žmogiškojo įsitraukimo, viską atlieka sistema ir, svarbiausia, sandoris įvyksta labai greitai“, – aiškina L. Belickas.

„Orion Leasing“ lizingo portfelio struktūra 2023 m. gruodžio 31 d.

Šiemet „Orion Leasing“ bendrą lizingo portfelį numato didinti ne mažiau nei 2 kartus ir pasiekti 30 mln. eurų kartelę, taip pat planuojamas bent dvigubas sutarčių skaičiaus augimas.

„Orion Leasing“ su išmaniojo lizingo sprendimu pernai žengė į Latviją, kur jį įdiegė dviejų partnerių prekybos sistemose. Plėtra numatoma ir į Europos kitas šalis, kuriose iki šiol trūksta automatizuotų sprendimų verslui.

„Įsitvirtinus Latvijos ir Estijos rinkose, šiemet numatome įkelti koją ir į vieną didžiųjų Europos rinkų“, – sako L. Belickas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |