Sekite naujienas

Verslas

„airBaltic“ praneša, jog nuo šio rudens skraidins į Marakešą

Paskelbta

-

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad spalio pabaigoje pradės skrydžius iš Rygos į Marakešą (Marokas). Marakešas yra populiariausias užsienio turistų traukos centras Maroke. Šis miestas atveria vartus į Atlaso kalnus, Sacharos dykumą ir kitas lankytinas vietas.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie pirmąjį reguliarųjį maršrutą į Afriką. Esame pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, toliau plečiame savo tinklą ir žiemos sezonui pridedame daugiau įdomių laisvalaikio krypčių“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Reklama:

Kelionės tikslas Skrydžių dažnumas Pradžios data Kaina *, GREEN Kaina *, GREEN Classic Kaina *, Business
Vilnius – Marakešas 2 savaitiniai skrydžiai Spalio 31 d., 2022 169 EUR 215 EUR 599 EUR

* Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, daugiau informacijos ieškokite www.airBaltic.com

Skrydžiai iš Rygos į Marakešą bus vykdomi „Airbus A220-300“ orlaiviais. Planuojama, kad skrydžiai į Marakešą truks 5 valandas ir 30 minučių.

Oro linijų bendrovė ir toliau siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Hamburgą, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Skaitykite
Komentuokite

Kokia jūsų nuomonė?

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |