Sekite naujienas

Verslas

„airBaltic“ praneša, jog nuo šio rudens skraidins į Marakešą

Paskelbta

-

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad spalio pabaigoje pradės skrydžius iš Rygos į Marakešą (Marokas). Marakešas yra populiariausias užsienio turistų traukos centras Maroke. Šis miestas atveria vartus į Atlaso kalnus, Sacharos dykumą ir kitas lankytinas vietas.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie pirmąjį reguliarųjį maršrutą į Afriką. Esame pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, toliau plečiame savo tinklą ir žiemos sezonui pridedame daugiau įdomių laisvalaikio krypčių“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Reklama:

Kelionės tikslas Skrydžių dažnumas Pradžios data Kaina *, GREEN Kaina *, GREEN Classic Kaina *, Business
Vilnius – Marakešas 2 savaitiniai skrydžiai Spalio 31 d., 2022 169 EUR 215 EUR 599 EUR

* Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, daugiau informacijos ieškokite www.airBaltic.com

Skrydžiai iš Rygos į Marakešą bus vykdomi „Airbus A220-300“ orlaiviais. Planuojama, kad skrydžiai į Marakešą truks 5 valandas ir 30 minučių.

Oro linijų bendrovė ir toliau siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Hamburgą, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |