Sekite naujienas

Verslas

Alytaus siuvimo įmonė „TexTera“ į gamybos plėtros projektą investuoja beveik 1 mln. eurų

Paskelbta

-

Privataus lietuviško kapitalo Alytaus siuvimo paslaugų įmonė „TexTera“ šiais metais planuoja įgyvendinti beveik 1 mln. eurų vertės plėtros projektą ir persikelti į naują nuosavą gamybos kompleksą mieste.

„Urbo“ bankas „TexTerai“ suteikė 0,9 mln. eurų paskolą su „Invegos“ garantija. Paskolintos lėšos naudojamos naujo 1,4 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastato su gamybos, sandėliavimo bei administracijos patalpomis statybai. Tikimasi, kad statybos darbai bus užbaigti pavasarį, o įsigijus naują gamybos įrangą vien pirmu etapu darbuotojų skaičius padidės nuo 52 iki 62 žmonių.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Išskirtinai vien tik siuvimo paslaugas teikiančios bendrovės vadovė Ramunė Žemėnienė sako, kad šiuo metu plėtros projektai šiame segmente yra nedažnas reiškinys.

„Savo klientams siūlome drabužio pasiuvimo paslaugas: pagal pateiktą modelį, medžiagas ir kitas specifikacijas. Nors 2020 metais patalpas išplėtėme daugiau nei dvigubai (nuo 200 iki 487 kvadratinių metrų), tačiau ir jų nebeužtenka mūsų klientų poreikiams patenkinti. Turime aukšto meistriškumo komandą bei vertiname klientų išsakomus poreikius. Jei nesiplėsime, tų užsakymų neturėsime“, – teigia ji.

„TexTera“ dirba su trikotažu bei austinėmis medžiagomis, jos gaminių asortimentas yra nuo merino vilnos apatinių iki suknelių, slidinėjimo bei sporto aprangos. Tarp naujausių potencialių įmonės užsakovų yra Didžiosios Britanijos aukštosios mados/premium ženklas „Safiyaa“, kuris sėkmingai ištestavo įmonės galimybes.

„Matome didelį siuvinėjimo paslaugų poreikį – siuvinėjimą planuojame įdiegti naujose gamybos patalpose. Taip pat plėsdamiesi norime didinti veiklos tvarumą, mažinti gamyboje susidarančias atliekas. Viena mūsų numatomų pagrindinių investicijų į įrangą yra automatinio sukirpimo linija, leidžianti maksimaliai sumažinti sukirpimo atliekas ir išvengti popierinių išklotinių. Taip pat planuojame įsigyti daugiau naujų siuvimo mašinų. Dėl besiūlių technologijų diegimo dar deramės su užsakovais, tai irgi labai perspektyvi technologija“, – teigia R. Žemėnienė.

„Urbo“ banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška pastebi, kad nepaisant kai kurių siuvimo sektoriaus įmonių pastaruoju patiriamų sunkumų, „perliukų“ atradimą lemia individualizuotas požiūris į konkretų verslo projektą.


„Laikomės principo kiekvieną projektą vertinti individualiai, išnagrinėti jo situaciją bei perspektyvumą. „TexTera“ nėra tipiška siuvimo įmonė, tai savo nišą atradęs ir jį sėkmingai išnaudojantis verslas, turintis aiškią plėtros viziją ir kryptingai siekiantis savo tikslo. Mums svarbu atrasti ir puoselėti tokias partnerystes, ypač finansiškai prisidedant prie regionuose įsikūrusių verslų augimo“, – patvirtina pašnekovas.

„Urbo“ bankas ne vienerius metus bendradarbiauja su „Invega“ („Investicijų ir verslo garantijos“), finansuodamas įvairius Lietuvos verslų projektus.

Alytaus siuvimo įmonės vadovė teigia, kad jau dabar sulaukia norinčiųjų įsidarbinti užklausų. R. Žemėnienės teigimu, apie tai bus galvojama žiemos pabaigoje-pavasarį.

„Esame susitelkę į kompetentingos komandos išlaikymą bei paslaugų plėtrą. Kitaip nei daugumoje siuvimo įmonių, mes savo darbuotojams mokame ne pagal atlikto darbo įkainius, o stabilų atlyginimą. Tai, iš kur jiems gauti darbo yra mūsų, administracijos, problema. Esame nedideli, kvalifikuoti ir labai lankstūs, o tai leidžia optimistiškai žvelgti į ateitį bei planuoti veiklos augimą“, – užtikrina „TexTeros“ vadovė.

Pernai „TexTera“ apyvarta viršijo 1 mln. Eurų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |