Sekite naujienas

Verslas

Apsiperkančiųjų savitarnos kasose skaičius auga, dalyje parduotuvių „Lidl“ įrengė XXL dydžio savitarnos kasas

Paskelbta

-

Vis didesniam pirkėjų skaičiui Lietuvoje atsiskaitymui už prekes renkantis savitarnos kasas, prekybos tinklas „Lidl“ 27-iose parduotuvėse pasiūlė naujovę – XXL dydžio savitarnos kasas. Šiuo žingsniu „Lidl“ siekia padėti vis dažniau savitarnos kasas besirenkantiems pirkėjams apsipirkti dar paprasčiau ir patogiau.

Savitarnos kasas, kurios yra įrengtos visose 69 „Lidl“ parduotuvėse, renkasi beveik pusė visų „Lidl“ pirkėjų ir ši dalis nuolat auga. Taip pat daugėja klientų, kurie savitarnos kasose atsiskaito už vis didesnius prekių krepšelius, teigia Antanas Bubnelis, „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas.

Reklama:

„Nors savitarnos kasose įprastai lankosi pirkėjai, kurių pirkinių krepšelis yra mažesnis, pastebime, kad vis daugiau žmonių šias kasas pasirenka ir gausesnių apsipirkimų metu. Norėdami, kad šiems pirkėjams būtų dar patogiau, beveik trečdalyje tinklo parduotuvių įrengėme didesnes ir patogesnes, XXL dydžio, savitarnos kasas“, – sako A. Bubnelis.

XXL dydžio savitarnos kasos šiuo metu yra įrengtos aštuoniuose šalies miestuose: keturiolikoje parduotuvių Vilniuje, keturiose Kaune, trijose Klaipėdoje. Dar dvi XXL savitarnos kasas turinčios parduotuvės yra Šiauliuose, po vieną – Panevėžyje, Alytuje, Utenoje ir Palangoje. Šiose parduotuvėse veikia tiek įprasto dydžio, tiek ir nuo vienos iki trijų XXL dydžio savitarnos kasų. Ateityje visose naujose „Lidl“ parduotuvėse bus diegiamos iškart trys standartinės ir trys XXL dydžio savitarnos kasos.

Visose parduotuvėse taip pat veikia ir įprastos kasos, tad pirkėjai gali rinktis, kuris atsiskaitymo variantas yra patogiausias.


Patogūs sprendimai konkrečių parduotuvių pirkėjams

A. Bubnelis pažymi, kad prekybos tinklas siekia atsižvelgti ne tik į bendras „Lidl“ pirkėjų praktikas, bet ir atliepti pavienių parduotuvių lankytojų lūkesčius. Todėl Vilniuje, prekybos centre G9 esančioje parduotuvėje neseniai buvo atnaujinta ir išplėsta savitarnos kasų zona.

„Nuolat įsiklausome į pirkėjų lūkesčius konkrečiose parduotuvėse. Pavyzdžiui, pačiame sostinės centre esančios parduotuvės pirkėjai dažniau nei įprastai naudojasi savitarnos kasomis. Tai itin aktualu tampa pietų metu, kai aplink dirbantys gyventojai skuba efektyviai išnaudoti kiekvieną minutę. Į tai atsižvelgę, šios parduotuvės savitarnos kasų zoną padidinome nuo 6-ių iki 12-os kasų“, – sako A. Bubnelis.

Lietuviai – savitarnos kasų mėgėjai

A. Bubnelis pasakoja, kad Lietuvos pirkėjai, lyginant su kitomis „Lidl“ rinkomis, yra itin pamėgę savitarnos kasas.

„Lietuvą jau esame įpratę vadinti greito ir kokybiško interneto šalimi, o prekybos srityje ją galima vadinti ir savitarnos kasų lydere. Tą lemia tiek apsipirkimo įpročiai, tiek ir tai, kad esame greitai naujoves ir technologijas įsisavinančių žmonių šalis. Lietuvos pirkėjai jau spėjo įgusti naudotis savitarnos kasomis, tad vidutiniškai apsipirkimas jose trunka vos 2 minutes“, – sako A. Bubnelis.

Naujienos

Ekspertai40 min prieš

„Citus“ ekspertai: koks svarbus interjero sprendimas padės ir žiemą išlaikyti gerą nuotaiką bei energiją

Atėjusi žiema atsineša ne tik minkštą sniegą ir Kalėdas, bet ir tamsą, kuri veikia nuotaiką bei darbingumą. Šviesos poveikis žmogaus...

Nekilnojamas turtas21 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |