Sekite naujienas

Verslas

Atidarė klientams su negalia pritaikytą naujo koncepto saloną – bus pavyzdžiu kitiems

Paskelbta

-

Skaitmeninių paslaugų bendrovė „Bitė Lietuva“ atidarė naujo koncepto saloną, dar labiau pritaikytą klientams su judėjimo, klausos ir regos negalia. Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esančio salono atidarymo renginyje dalyvavę paralimpiečiai ir žmonių su negalia organizacijų atstovai teigia, kad Lietuvoje itin opi klientų su negalia kokybiško aptarnavimo problema, vis dar trūksta jiems pritaikytų parduotuvių bei paslaugų teikimo vietų, teigiama pranešime žiniasklaidai.

„Technologijos suteikia galimybių bendrauti visiems žmonėms. Investuojame, kad ir mūsų klientai, turintys judėjimo, klausos ar regos negalią, galėtų lengviau išbandyti jų poreikius atitinkančius išmaniuosius įrenginius bei gauti įvairių paslaugų. Visose aukšto išsivystymo šalyse negalių turintys žmonės yra visaverčiai visuomenės nariai, to siekiame ir Lietuvoje“, – salono atidarymo renginyje kalbėjo Gintas Butėnas, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Skaitmeninių paslaugų bendrovės vadovas pridūrė, kad „atnaujintas salonas taps prototipu, pagal kurį bus atnaujintos ir kitos „Bitės“ klientų aptarnavimo vietos visoje šalyje.

Atnaujintame viename didžiausių „Bitės“ salonų įrengtas reguliuojamo aukščio stalas, kad konsultantai galėtų prisitaikyti prie bet kurio kliento ir bendrauti su juo viename akių lygyje. Tai itin aktualu judumo negalią turintiems klientams.


Regos negalią turintiems klientams įrengtas taktilinis takas, vedantis link klientų aptarnavimo specialistų. Prasčiau girdintiems ar negilią klausos negalią turintiems klientams salone įrengta vadinamoji indukcinė kilpa, kuri gerina komunikacijos garso kokybę, taip pat sumažina aplinkos triukšmą. Be to, visi „Bitės“ salono Vilniaus „Akropolyje“ dirbantys darbuotojai, taip pat kaip ir kiti bendrovės klientų aptarnavimo specialistai, yra apmokyti bendrauti su skirtingų poreikių turinčiais klientais.

Atnaujinto „Bitės“ salono atidaryme dalyvavusių svečių nuomone, verslo dėmesys žmonių su negalia integracijai visuomenėje yra itin svarbus.

„Tiek informacinės, tiek fizinės aplinkos prieinamumas yra labai svarbus bet kurio negalią turinčio asmens gyvenimo aspektas, padedantis jam lengviau įveikti kasdienius iššūkius. Tad labai džiaugiamės, kad verslas imasi iniciatyvos ir daro pokyčius jau dabar, o ne laukia prieinamumo direktyvos įgyvendinimo datos. Šis „Bitės“ salono pavyzdys ne vien gerina paslaugų prieinamumą visiems, bet tarnauja ir kaip edukacinė priemonė“, – teigia Andžejus Ravanas, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Informacinės aplinkos prieinamumo specialistas.

Pasak Lietuvos paralimpinio komiteto prezidento Mindaugo Biliaus, nepaisant technologinės pažangos, vis dar daug negalią turinčių žmonių negali visavertiškai naudotis visomis mažmeninės prekybos paslaugomis.

„Žmonių su negalia bendruomenei tai ypač svarbu, nes prieinama aplinka yra viena svarbiausių dedamųjų, siekiant įtraukios visuomenės, lygių galimybių visiems, oraus gyvenimo kiekvienam. Be verslo palaikymo tai pasiekti būtų neįmanoma, todėl mes labai džiaugiamės, jog paralimpinio sporto mecenatai „Bitė Lietuva“ aktyviai prisideda prie aplinkos prieinamumo gerinimo ir tuo pačiu rodo pavyzdį. Tokių iniciatyvų dėka draugiška negaliai aplinka tampa norma“, – sako M. Bilius.

Pasak G. Butėno, bendrovė planuoja atnaujinti ir kitus „Bitės“ salonus pagal naują konceptą, kad žmonėms su negalia būtų dar patogiau naudotis visomis ryšio bei išmaniomis paslaugomis. Šiuo metu bendrovė Lietuvoje turi 45 salonus.


Šių metų pradžioje „Bitė Lietuva“ kartu su TV3 tapo Lietuvos paralimpinio komiteto rėmėja ir įsipareigojo per ketverius metus jam suteikti 1 mln. eurų finansinę paramą ir komunikacijos, viešinimo paslaugų. Pavasarį bendrovė pristatė „SuperGalių“ mainų programą, kurios metu „Bitė Lietuva“ darbuotojai dalinasi savo profesinėmis žiniomis ir kompetencijomis su negalią turinčiais asmenimis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |