Sekite naujienas

Verslas

Atidaryta penktoji „Senukų“ parduotuvė Vilniuje – investicijos siekia 3 mln. eurų

Paskelbta

-

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ atidarė penktąją parduotuvę Vilniuje – Didžiojoje Riešėje, priešais prekybos centrą „Link Molėtų“. Bendros investicijos į beveik 6 tūkst. kv. metrų prekybinio ploto parduotuvę siekia 3 mln. eurų.

„Kesko Senukai“ pardavimų vadovės Ingridos Starovoitovos teigimu, pasirenkant naujosios parduotuvės vietą, siekta būti arčiau klientų.

Reklama:

„Žinome, kaip svarbu nuosavuose gyvenamųjų namų kvartaluose besikuriantiems naujakuriams greitai ir patogiai įsigyti namų apyvokos, statybos, remonto bei apdailos prekių. Atsižvelgę į sparčiai besiplečiančių Riešės, Gulbinų, Žaliųjų Ežerų ir aplinkinių rajonų gyventojų poreikius, pasirinkome naujosios parduotuvės lokaciją“, – teigia I. Starovoitova.

Duris atvėrusioje „Senukų“ parduotuvėje Dangeručio g. 1 siūlomas apie 30 tūkst. prekių asortimentas. Čia įkurtas ir „Proficentras“, „Sodo centras“, „Drive In“, elektroninės parduotuvės užsakymų atsiėmimo punktas. Taip pat bus teikiamos ir kitos pirkėjų jau pamėgtos paslaugos: įrankių ir priekabų nuoma, dažų maišymo, prekių pirkimo lizingu, pratęstos garantijos, pirkinių draudimo paslaugos.

Šalia naujosios parduotuvės sutvarkyta ir infrastuktūra – įrengta patogi sankryža, šviesoforai, 500 vietų parkavimo aikštelė. Čia sukurtos 64 darbo vietos, darbuotojai įgavę patirties kitose tinklo parduotuvėse.

Pasak įmonės atstovės, daugiausia dėmesio įrengiant naująją parduotuvę skirta patogiam apsipirkimui ir pirkėjų patogumui.

„Mums labai svarbu įgyvendinti sprendimus, kurie būtų patogūs mūsų klientams. Pavyzdžiui, jei pirkėjas neranda reikiamos prekės lentynoje, konsultantas ją padeda užsakyti iš viso prekybos tinklo asortimento bei pasirūpina jos pristatymu į namus. Įvertinę patirtį kitose parduotuvėse, matome, kad šią paslaugą pirkėjai jau pamėgo ir aktyviai ja naudojasi“, – pristato I. Starovoitova.

Naująjį prekybos centrą patogu pasiekti važiuojant tiek Utenos, tiek Vilniaus kryptimi. Netoli naujosios parduotuvės yra Verkių regioninis parkas, daugybė miškų, ežerų, sodybų, todėl tikimasi, kad parduotuvė bus patogi ir susiruošusiems į gamtą ar paturistauti.

„Kesko Senukai“ valdomą prekybos tinklą sudaro 94 nuosavų ir franšizės pagrindu veikiančių parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendrovei priklauso ir elektroninę prekybą plėtojanti „Kesko Senukai Digital“, valdanti elektronines parduotuves „Senukai.lt“, „1A.lt“, „K-Senukai.lv“, „1A.lv“, „K-Rauta.ee“ ir „1A.ee“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Dirbtinis intelektas6 d. prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |