Sekite naujienas

Verslas

Atkūrus eismą Geležinkelio gatve, laidojimo namai „Ramybės takas“ paslaugas teikia be trikdžių ir atsinaujinę

Paskelbta

-

Šią vasarą Panevėžys pasitiko naujais iššūkiais – vienas iš didžiausių kelio remonto darbų ruožų paralyžiavo automobilių judėjimą Smėlynės gatve, buvo uždarytas įvažiavimas ir išvažiavimas į Geležinkelio gatvę. Nepatogumų tai sukėlė ne tik miesto gyventojams, svečiams, bet ir verslui. Vis dėlto, tai tapo proga atsinaujinti, sako laidojimo namų „Ramybės takas“ direktorė Silvija Talačkienė.

„Vasara buvo sudėtinga. Užsakovams nepatogu privažiuoti, išlydėti procesijas. Kamščiai ir apvažiavimai didino ne tik laiko, bet ir kuro sąnaudas. Tai buvo metas, kai pasitikrinome, ar mūsų darbas išvis reikalingas panevėžiečiams. Panašu, kad atsakymas buvo teigiamas“, – tvirtina laidojimo namų direktorė.

Reklama:

S. Talačkienė pasakoja, kad apie būsimus, ilgai truksiančius kelio remonto darbus laidojimo namai žinojo, tad jiems ruošėsi iš anksto.
„Kad užsakovams būtų lengviau gauti reikiamas paslaugas, suremontavome dvi šarvojimo sales Švč. Trejybės bažnyčioje, Nepriklausomybės aikštėje. Atkurtos salės šiuolaikiškos, turi puikius poilsio kambarius, todėl ir norinčių jas nuomoti yra nemažai. Kartu stengėmės išlaikyti panevėžiečiams artimą dvasią, tad, pavyzdžiui, Angelų salė papuošta būtent angelais“, – pasakoja direktorė.


Anot jos, tikintiesiems labai svarbu, kad gali pasimelsti čia pat ir nereikia taikytis prie užsakomų Šv. Mišių laiko.

„Jaučiamės prisidėję gerais darbais prie bažnyčios patrauklumo, kad Panevėžyje būtų gera ir patogu gyventi visiems. Taip pat esame dėkingi Panevėžio Vyskupijai už supratimą ir palaikymą“, – dėkoja S. Talačkienė.

Padėka pasidalino ir Panevėžio Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Pavel Andžejevski, techniniuose kelių remonto trikdžiuose įžvelgdamas galimybę patobulėti.


„Kelio darbai neabejotinai buvo iššūkis visiems, turėjęs įtakos ne tik eismo srautams, bet ir kasdienei dvasinei veiklai. Vis dėlto, tai mums suteikė galimybę trumpam sustoti ir patobulėti. Atnaujintomis bažnyčios šarvojimo salėmis esame labai patenkinti tiek mes, tiek bažnyčios lankytojai. Tai apčiuopiamas pažangos ženklas ir džiugu, kad jis atitinka mūsų bendruomenės dvasinę pažangą“, – sako P. Andžejvski.

Kelininkams įvykdžius savo pažadus nuo rugsėjo 1 d. transporto judėjimas Geležinkelio gatve atsinaujino, tad laidojimo namai „Ramybės takas“ dirba ir paslaugas teikia be didelių trukdžių.

„Sakoma, kad nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Sumažėjus darbų apimtims mūsų pagrindiniame pastate, pasitinkame rudenį suremontavę patalpas, sutvarkę aplinką, kad išlydintiems į Anapilį savo artimuosius, žmonėms tokią sunkią valandą pas mus būtų dar jaukiau ir ramiau“, – pasakoja „Ramybės takas“ direktorė.

Skaitykite

Naujienos

Ekspertai51 min prieš

„Citus“ ekspertai: koks svarbus interjero sprendimas padės ir žiemą išlaikyti gerą nuotaiką bei energiją

Atėjusi žiema atsineša ne tik minkštą sniegą ir Kalėdas, bet ir tamsą, kuri veikia nuotaiką bei darbingumą. Šviesos poveikis žmogaus...

Nekilnojamas turtas21 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |