Sekite naujienas

Verslas

Atspėk, kokią prekę pirkėjai perka beveik kasdien: vienas kriterijus jiems itin svarbus

Paskelbta

-

Pieno produktai kasdien atsiduria daugelio pirkėjų krepšeliuose. Tokią apsipirkimo įpročių tendenciją patvirtina ir prekybos tinklo „Rimi“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo beveik 900 pirkėjų. Jos duomenimis, net 93 proc. apsiperkančių pieno produktus įsideda į savo kasdienių pirkinių krepšelį. Populiariausios šios kategorijos prekės – sviestas, grietinė, pienas, sūriai, varškė, taip pat kefyras, jogurtai. Anot „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, pieno produktų pasirinkimą stipriai lemia kaina, tačiau itin svarbi ir kilmės šalis bei produktų sudėtis.

Nuolat pirkėjų nuomonės klausiantis ir pigiau apsipirkti padedantis prekybos tinklas atliepia pirkėjų lūkesčius ir skelbia visą birželį vyksiančią kampaniją, kurios metu „Rimi“ mažina dalies lietuviškų gamintojų pieno produktų kainas ir visą birželio mėnesį jiems suteiks net 10–40 proc. nuolaidas.

Visą birželį pigiau

Didžiausia apklausos dalyvių dalis nurodė perkantys sviestą ir grietinę (po 14 proc.), taip pat pieną, varškę ir jos gaminius, sūrius ir jų gaminius (po 13 proc.). Kiek mažesnė dalis pirkėjų įsigyja kefyrą (11 proc.) ir jogurtus bei pieno desertus (11 proc.), mažiau – grietinėlę (7 proc.).

Stebėdami tendencijas, kuomet atėjo vasara ir prasidėjo šaltibarščių ir lietuvių mėgstamų šviežių daržovių salotų su grietine sezonas – itin platų pieno produktų asortimentą turintis prekybos tinklas „Rimi“ visą birželio mėnesį siūlys įsigyti dalį lietuviškų pieno produktų pigiau. Pasak tinklo atstovo V. Lukoševičiaus, į atrinktų prekių sąrašą pateko beveik 80 gerai žinomų gamintojų bei pirkėjų mylimų lietuviškų pieno produktų.

„Pieno produktai – viena dažniausiai į pirkėjų kasdienio apsipirkimo krepšelius patenkančių prekių, bendrai sudaranti ir nemažą pirkinių dalį. Visgi pirkėjai yra jautrūs kainai. Šį kriterijų, kaip vieną stipriausių, renkantis pieno produktus, įvardijo 31 proc. mūsų apklausos dalyvių. Dar 18 proc. paminėjo ir nuolaidas. Visuomet stengiamės pasiūlyti kuo patrauklesnes kainas klientams, reguliariai peržiūrėdami asortimentą, bendraudami su tiekėjais, pritaikydami akcijas. Todėl visą birželio mėnesį lietuviškiems pieno produktams galėsime pasiūlyti nuolaidas – nusipirkti jų bus galima nuo 10 iki 40 proc. mažesnėmis kainomis. Pirkėjams, pasirenkant pieno produktus, taip pat ne mažiau svarbu yra produkto sudėtis, gamintojas ir prekės ženklas“, – teigia V. Lukoševičius.

Pirkėjai vertina lietuviškus produktus

„Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė pamini ir kitus svarbius pirkėjų įpročius ir prioritetus – apklausos dalyviai nurodė didelį dėmesį skiriantys pieno produktų lokalumui. 78 proc. atsakiusiųjų renkasi lietuviškus pieno produktus, tačiau tik 40 proc. turi savo mėgstamą prekės ženklą.

„Pirkėjai vertina lietuviškų produktų kokybę ir skonį, todėl ir mes teikiame prioritetą vietinei produkcijai – apie 90 proc. mūsų pieno kategorijos prekių sudaro būtent lietuviškų gamintojų produktai. Iš kitos pusės, džiaugiamės ir tuo, kad pirkėjai atidžiai skaito produktų etiketes, renkasi sveikatai palankesnius ir kokybiškesnius pieno gaminius, atkreipia dėmesį į ženklą „Rinkis sveikiau“, – pasakoja E. Krasauskienė.

Į prekių su 10–40 proc. dydžio nuolaidomis sąrašą, kuris galios visą birželio mėnesį, pateko „Dvaro“, „Rokiškio“, „Vilkyškių“, „Žemaitijos“, „Pieno Žvaigždžių“, „Auga“, „Dobilas“ ir kitų Lietuvos gamintojų produkcija. Atrinktų prekių sąraše su nuolaidomis pirkėjai galės įsigyti pigiau pamėgtas šių gamintojų prekes: pieną, kefyrą, rūgpienį, varškę, skirtingus jogurtus, grietinę, sūrius, varškės sūrelius ir kt.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |