Sekite naujienas

Verslas

Auganti tendencija mobiliųjų rinkoje: vis didesnio populiarumo sulaukia telefonas, kuriame nėra interneto naršyklių

Paskelbta

-

JAV rinkoje populiarėja telefonas „Wisephone“, kuris sukurtas naudotojams, norintiems iškeisti įprastą išmanųjį su daugybe funkcijų į daug paprastesnį telefoną be interneto naršyklių ir socialinių tinklų programėlių. Indrė Bertašienė, „Tele2“ mobiliųjų telefonų kategorijos vadovė, priduria, kad šis telefonas itin minimalistiškas, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori atsiriboti nuo skubančio pasaulio.

„Šis įrenginys atrodo kaip išmanus telefonas, tačiau atlieka tik pagrindines funkcijas. Juo galima skambinti, rašyti žinutes, naudotis laikrodžiu, kamera ir žemėlapiais. Įrenginys gali prisijungti prie Wi-Fi tinklo, tačiau jame nėra galimybės naršyti jokiose kitose naršyklėse. Visos kitos dabartiniams išmaniems būdingos funkcijos, tokios kaip socialiniai tinklai, įrenginyje nepasiekiamos“, – paaiškina I. Bertašienė.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Telefonas be išmanių funkcijų

Tikriausiai nebeįsivaizduojame savo išmaniųjų telefonų be daugybės juose esančių funkcijų, visada prieinamų socialinių tinklų platformų („Facebook“, „Instagram“, „BeReal“), žaidimų programėlių ar vienu paspaudimu pasiekiamos darbinės el. pašto dėžutės. Tačiau naujasis telefonas „Wisephone“ visiškai nepanašus į visa tai apjungiantį išmanųjį.

Naujasis „Wisephone“ atrodo ir veikia kaip įprastas išmanusis liečiamu ekranu, tačiau įrenginys išsiskiria tuo, kad turi unikalią operacinę sistemą, kuri vadinasi „WiseOS“. Ši operacinė sistema sukurta taip, kad naudotojai telefone galėtų pasiekti tik gamintojo siūlomas funkcijas.

Tai reiškia, kad šiame telefone nėra iš anksto įdiegtų socialinių tinklų programėlių ir netgi interneto naršyklių – juo galima tik skambinti, rašyti SMS žinutes, fotografuoti, rašyti į užrašinę, naudotis žadintuvu, skaičiuokle ir žibintuvėliu. Telefone galima naudotis ir žemėlapiais, tačiau jiems nereikia nuolatinio prisijungimo prie interneto – juos galima pasiekti prisijungus prie Wi-Fi tinklo. Tuomet žemėlapiai užsikrauna ir vėliau veikia be interneto ryšio.

Šio telefono kūrėjas Chris‘as Kaspar‘as, įmonės „Techless“ įkūrėjas, siekė, kad telefone būtų tik būtiniausios funkcijos, labiau sutelkiančios dėmesį ir nesukeliančios priklausomybės nuo ekranų.

Dar daugiau privalumų

Telefonas išsiskiria ir itin talpia baterija. Naudotojų, kurie įsigijo šį telefoną, teigimu, telefonas vienu įkrovimu gali veikti net kelias dienas. Žinoma, prie to prisideda ir tai, kad programėlė neturi greitai bateriją sekinančių programėlių.

Be to, šis telefonas yra kur kas saugesnis nei įprastas išmanusis, kadangi gamintojas neperduoda jokių asmeninių duomenų trečiosioms šalims. Naudojantis šiuo telefonu jūsų nepasieks tikslinės, personalizuotos reklamos.

Tinkamas pasirinkimas vaikams

Dėl saugumo ir programėlių limito šis telefonas klientus domina ir kaip pasirinkimas vaikams. Pirmiausia todėl, kad jame esančios funkcijos yra iš anksto įdiegtos ir telefone nėra jokių papildomų programėlių ar interneto – tokiu būdu vaikai negali naršyti virtualioje erdvėje. Be to, šio telefono negalima susieti su kitu įrenginiu, pavyzdžiui, nešiojamuoju kompiuteriu arba kitu mobiliuoju.

Telefone netrukus bus įdiegta ir „Family Portal“ funkcija, skirta tėvams. Kūrėjai tikina, kad ši funkcija suteiks galimybę tėvams dar geriau apsaugoti savo vaikus, pavyzdžiui, sužinoti jų buvimo vietą.

Tikimasi, kad įrenginys taps pasirinkimu ne tik trokštantiems atsiriboti nuo informacijos pertekliaus kasdienybėje, bet ir jaunesnio amžiaus vaikams, nes juos tėvai galės paprasčiau apsaugoti nuo telefone esančių grėsmių, netinkamo turinio ir ugdyti jų atsakingumą naudojantis išmaniaisiais įrenginiais.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |