Sekite naujienas

Verslas

Baigtas „Eksma Optics“ įsigijimas, paskirta nauja valdyba

Paskelbta

-

Investicijų ir investicinių fondų valdymo grupė „Zabolis Partners“ užbaigė lazerių optinių komponentų gamintojos „Eksma Optics“ įsigijimo sandorį ir paskyrė naują valdybą.

Sandoris įgyvendintas per „Zabolis Partners“ valdomą bendrovę „Francis EO“, kuri įgijo vienvaldę „Eksma Optics“ kontrolę. Sandorio vertės šalys neatskleidžia.

„Eksma Optics“ valdybos nariais tapo Algirdas Baltaduonis, Alvydas Žabolis, Justinas Domarkas, Michail Berba ir Juozas Žabolis. Bendrovės valdybos pirmininkas bus renkamas kitą savaitę.

„Eksma Optics“ vykdo lazerių optinių komponentų gamybą ir prekybą, savo produkciją tiekia į daugiau kaip 50 šalių visame pasaulyje. Įmonės vadovas Dainius Tumosa teigė, kad sandoris leis įgyvendinti ambicingą įmonės plėtros strategiją.

„Su naujais investuotojais sieksime įgyvendinti augimo ir technologinės plėtros strategiją. Gamybos grandinių perkėlimas į Europą sukuria naujas galimybes. Esu tikras, kad „Zabolis Partners“ komandos patirtis padės galimybes paversti verslu“, – sakė D. Tumosa.

„Zabolis Partners“ partneris Algirdas Baltaduonis teigė, kad ši sandoris atveria naujas galimybes didinti grupės investicijas fotonikos srityje.

„Investuodami į Vilniaus fotonikos ekosistemą tikimės tvarios ilgalaikės vertės. Norime padėti Lietuvos lazerių sektoriaus įmonėms augti ne tik organiškai, bet ir per įsigijimus. Mes bandysime ieškoti galimybių naujiems produktams, apjungdami fotonikos ir programinės įrangos kūrimo žinias. Turime pasaulinio lygio vietinių specialistų ir šioje rinkoje matome didelių galimybių“, – pažymėjo A. Baltaduonis.

„Eksma Optics“ planuose – technologinės bazės plėtra ir naujų produktų tiekimo augimas pirmaujantiems pasaulio lazerių gamintojams.

Investicijų ir investicinių fondų valdymo grupė „Zabolis Partners“ veikia nekilnojamojo turto, elektroninės prekybos, finansinių ir aukštųjų technologijų, atsinaujinančios energetikos, švietimo skaitmenizavimo srityse.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |