Sekite naujienas

Verslas

„Balcia” jungiasi prie technologijų bendruomenės: pokyčius padiktavo spartus augimas

Paskelbta

-

Sparčiai auganti draudimo technologijų bendrovė „Balcia Insurance SE“ nuo šiol dirbs naujame biure. Šis žingsnis atliepia įmonės plėtrą, siekį užtikrinti darbuotojų gerovę bei būti arčiau kitų technologijų bendrovių. Persikėlimo proga, bendrovė suorganizavo naujo biuro atidarymo renginį, kuriame dalyvavo ir Lietuvoje gerai žinomi veidai.

Nuo šiol „Balcia“ komanda dirbs Vilniuje esančiame „Core“ verslo centre, kuriame yra įsikūrusios ir kitos technologijų įmonės.

„Pastaruoju metu intensyviai dirbome tam, kad pasiūlytume geriausią įmanomą klientų patirtį – investavome į dirbtinio intelekto įrankių pritaikymą savo veikloje, tobulinome mobiliąją programėlę. Visa tai lėmė spartų augimą pirmąjį šių metų ketvirtį – mūsų finansiniai rezultatai Lietuvoje padidėjo 41 proc., atitinkamai augo ir komanda, todėl persikėlimas į naują, didesnį biurą buvo nuoseklus žingsnis“, – sako „Balcia Insurance SE“ generalinis direktorius Lietuvoje Artur Senčenko.


Bendrovė, paminėdama išskirtinę progą, suorganizavo naujojo biuro atidarymo ceremoniją. Joje dalyvavo ir draudimo technologijų įmonę sveikino gerai žinomi žmonės, tapę „Balcia“ ambasadoriais: lenktynininkas Rokas Baciuška ir viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.


Darbo erdvė visiems

Naujasis biuras atitinka visus šiuolaikinius standartus: čia įrengtos jaukios laisvalaikio zonos, sporto klubas, elektromobilių įkrovimo stotelės, dviračių saugyklos. Jame taip pat įdiegtos modernios šildymo bei kondicionavimo sistemos, natūralią dienos šviesą užtikrinantys sprendimai.

„Jokio verslo nebūtų be žmonių, todėl dedame visas pastangas, kad užtikrintume jų gerovę. Tikime, kad naujas biuras ne tik sukurs patogią ir ergonomišką darbo aplinką, bet ir atvers daugiau erdvių darbuotojams atsikvėpti bei pailsėti. Mūsų kolegos turi galimybę dirbti iš namų, tačiau norime, kad pasirinkę dirbti biure jie jaustųsi kuo maloniau“, – teigia A. Senčenko.

Persikeldama į „Core“, „Balcia“ perėjo prie atviro biuro koncepcijos, tad ypač daug dėmesio skirta tinkamam erdvių išplanavimui bei komandų sugrupavimui. Erdvės sukurtos taip, kad atvirame biure patogiai jaustųsi tiek analitinį darbą, tiek kūrybinį darbą atliekančios komandos.

Be to, čia bus įrengta daugiau darbo vietų „Balcia“ svečiams ir darbuotojams iš kitų valstybių. Bendrovė taip pat veikia Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje bei skatina savo darbuotojų keliavimą į kitose šalyse įsikūrusius biurus. Vilniuje tam nuo šiol bus sukurtos dar geresnės sąlygos.

Arčiau kitų technologijų bendrovių


Vienas iš pagrindinių „Balcia“ kriterijų, renkantis naują biurą, buvo įsikūrimas šalia kitų technologijų srityje veikiančių verslų.

„Savo veikloje įgaliname technologijas. Šia prasme laužome nusistovėjusias taisykles ir savo pavyzdžiu rodome, kad draudimo sektorius taip pat reaguoja į šiuolaikines tendencijas bei keičiasi. Dėl šios priežasties būti apsuptiems technologijų įmonių ir jausti šios bendruomenės pulsą – mums ypatingai svarbu“, – komentuoja A. Senčenko.

Latvijoje veiklą pradėjusi „Balcia“, šiuo metu yra vienintelė draudimo technologijų bendrovė Baltijos šalyse.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |