Sekite naujienas

Verslas

BENU vaistinių tinklą valdanti didmeninės ir mažmeninės prekybos farmacijos produktais bendrovė „Tamro“ praneša apie vadovų pokyčius

Paskelbta

-

Rasa Montvilė, 12 metų dirbusi „BENU Vaistinė Lietuva“, iš kurių 9-erius ėjo ir šalies vadovės pareigas, nuo šiandien palieka įmonę. Naujuoju šalies vadovu nuo rytojaus  tampa Šarūnas Pranukevičius, iki šiol ėjęs UAB „Tamro“ didmenos direktoriaus pareigas, o Indrė Brazauskaitė perima mažmenos direktorės pareigas.

Šarūnas Pranukevičius

Šarūnas Pranukevičius

„Esu dėkinga už šią neįtikėtiną kelionę, kurią nuėjome kartu su BENU ir „Tamro“ komandomis. Sunkus darbas ir komandos įsitraukimas mums padėjo pasiekti  iškeltus tikslus. Esu įsitikinusi, jog BENU kartu su naujaisiais vadovais sėkmingai augs ir toliau“, – sakė R. Montvilė.

Reklama:

„Dėkoju Rasai už jos indėlį į bendrovės augimą ir ilgametę lyderystę. Rasa subūrė itin profesionalią, ambicingą ir kūrybingą komandą, kuri siekė puikių verslo rezultatų daugelį metų. Rasos dėka tiek didmeninės prekybos bendrovė „Tamro“, tiek BENU vaistinių tinklas nuosekliai stiprino savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Neabejoju, kad Rasos suburta komanda ir toliau sieks strateginių įmonės tikslų“, – kalbėjo „Tamro Baltics“ generalinis direktorius Leonas Jankelevičius (Leon Jankelevitsh).

Leon Jankelevitsh

Leon Jankelevitsh

Nuo gegužės 20 dienos „Tamro Lietuva“ vadovu taps Š. Pranukevičius, kuris taip pat toliau vykdys ir didmenos direktoriaus funkcijas. Š. Pranukevičius turi didelę patirtį dirbant FMCG (liet. greitai vartojamų produktų) sektoriuje, o „Tamro“ dirba nuo 2022 metų sausio.

„Tamro“ strategija – stiprinti savo pozicijas rinkoje ir skatinti inovacijas, kurios dar geriau tenkintų klientų poreikius. Ketinu tęsti Rasos pradėtus darbus ir kartu su profesionalia komanda siekti visų užsibrėžtų tikslų, kurie yra išties ambicingi. Viena iš prioritetinių įmonės užduočių –  tapti patikimiausiu partneriu vaistinėms, ligoninėms ir kitoms sveikatos priežiūros įstaigoms“, – teigė Š. Pranukevičius.

Pokyčiai numatomi ir bendrovės „BENU Vaistinė Lietuva“ komandoje – nuo gegužės 20 dienos direktorės pareigas pradeda eiti Indrė Brazauskaitė. Indrė įmonėje dirba jau 11 metų ir yra vadovavusi pardavimų ir komercijos padaliniams.

Indrė Brazauskaitė

Indrė Brazauskaitė

„BENU vaistinėse siekiame, kad klientai pasitikėtų mūsų specialistais ir visuomet rastų geriausią sveikatos sprendimą. Todėl didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui, kuris ne kartą pelnė aukščiausią įvertinimą. Taip pat siekiame puoselėti ir ryšį su darbuotojais, darydami viską, kad BENU vaistinė būtų geriausia vieta dirbti“, – sakė naujoji mažmeninės prekybos vadovė.

Apie „Tamro Baltics“ ir „PHOENIX“ grupę

Reklama:

„Tamro Baltics“ yra didmeninės ir mažmeninės prekybos farmacijos produktais bendrovė, veikianti trijose Baltijos šalyse, kurioje dirba 1340 darbuotojų. Baltijos šalių rinkoje turime beveik 440 vaistinių, kurios priklauso „Tamro” grupei arba veikia pagal partnerystės sutartis. „Tamro Baltics“ yra „PHOENIX“ grupės dalis.

„PHOENIX“ grupė, kurios pagrindinė būstinė yra Manheime, Vokietijoje, yra farmacijos didmeninės ir mažmeninės prekybos vaistiniais preparatais bei farmacijos pramonei teikiamų paslaugų lyderė Europoje. Įmonė veikia 29 Europos rinkose, kasdien aprūpindama vaistines, ligonines ir gydymo įstaigas vaistais ir sveikatos priežiūros produktais iš 224 distribucijos centrų, kartu su daugiau kaip 45 tūkst. darbuotojų svariai prisidėdama prie visapusiškos sveikatos priežiūros.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |