Sekite naujienas

Verslas

„Bitė Lietuva“ ir TV3 – naujieji Lietuvos paralimpinio komiteto mecenatai: įsipareigojo skirti 1 mln. eurų vertės paramą

Paskelbta

-

„Bitė Lietuva“ ir TV3 oficialiai tapo Lietuvos paralimpinio komiteto mecenatais ir organizacijai įsipareigojo per ketverius metus skirti 1 mln. eurų finansine parama ir komunikacijos, viešinimo paslaugomis. Žengdami šį žingsnį naujieji rėmėjai siekia, kad negalią turintys sportininkai galėtų lengviau iškovoti asmenines pergales ir jomis visame pasaulyje garsintų Lietuvos vardą, kad skleistų paralimpinio judėjimo vertybes ir taip padėtų siekti paralimpinės misijos – įtraukios visuomenės per sportą.

„Ilgus metus prisidedame prie visuomenės gerovės, o nuo šiol imamės iniciatyvos didinti žmonių su negalia įtraukimą į pilnavertį socialinį gyvenimą, darbo rinką, visuomenę ir ypač į profesionalų bei kasdieninį sportą. Mes norime padėti paralimpiečiams siekti aukštumų, jų ryžtas – pavyzdys ir įkvėpimas kiekvienam iš mūsų“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Gintas Butėnas.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Įsipareigojo skirti 1 mln. eurų

Mecenatai įsipareigojo prisidėti prie Lietuvos paralimpiečių siekių išpildymo ir per ateinančius ketverius metus organizacijai skirs 1 mln. eurų vertės finansine parama ir komunikacijos, viešinimo paslaugomis.

G. Butėnas pabrėžia, kad nauja partnerystė neatsiejama nuo organizacijos vertybių: „Bitėje mes rūpinamės žmonėmis – klientais, darbuotojais, partneriais ir visuomene, nes žmonės yra viena pagrindinių mūsų vertybių. Mes vertiname ir gerbiame jų laisvę ir unikalumą, manome, kad kiekvienas žmogus yra ypatingas. Pradėdami šią naują partnerystę, kviečiame visuomenę pastebėti ne žmonių negalias, o supergalias!“.

„Iš paralimpiečių galėtume pasimokyti kiekvienas – jų nestabdo nei fizinės negalios, nei patirtos nesėkmės, o ryžtas, kurio jie turi siekdami aukščiausių rezultatų sporte, vėliau įkvepia motyvacijos gyvenimui. Jau 30 metų Lietuvos žmones kviesdami ne tik prie ekranų, bet ir svarbiems pokyčiams visuomenėje, puikiai žinome, kad jie įmanomi ne tada, kai veikiame po vieną, bet tik tuomet, kai suvienijame jėgas. Tegul visų mūsų supergalios susijungia!“ – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius teigia, kad „Bitė Lietuva“ ir TV3 parama ir įsitraukimas – svarbus įvykis visai bendruomenei.

„Partnerystė su tokio dydžio organizacijomis suteiks galimybę ne tik siekti sportinių pergalių, bet ir vystyti svarbiausias organizacijos veiklos kryptis. Tarp jų – žmonių su negalia kasdienio fizinio aktyvumo didinimas, visuomenės švietimas Žmonių su negalia sportui itin trūksta

finansavimo iš viešojo sektoriaus, trūksta lėšų jaunimui, masiškumo skatinimui. Ši partnerystė atvers naujas komunikacijos galimybes ir leis pasiekti plačiąją visuomenę“, – sako M. Bilius.

Lietuvos komandoje – 50 sportininkų

Partnerystė su „Bitė Lietuva“ ir TV3 ne tik leis vystyti minėtas svarbiausias Lietuvos paralimpinio komiteto veiklos kryptis, bet ir visą bendruomenę verčia jaustis matoma.

M. Biliaus teigimu, tai atveria komunikacijos galimybes, kurios padės griauti visuomenėje įsisenėjusius stereotipus: „Mums itin daug reiškia draugystė su „Bitė Lietuva“ ir TV3, parama iš tokio dydžio organizacijų kelia ūpą sportininkams. Pastebime, kad mūsų bendruomenė vis dar susiduria stereotipais ir klaidinga nuomone. Viliamės, kad ši draugystė atvers galimybes pasiekti dar platesnę auditoriją ir laužyti įsisenėjusias nuostatas”.

Šiuo metu kelialapį į žaidynes turi sportininkė Raimeda Bučinskytė. Kiti paralimpiečiai dar kovoja dėl galimybės pasirodyti Paryžiuje, o Lietuvos komandą sudaro net 50 sportininkų. Paryžiaus paralimpinės žaidynės nepriklausomos Lietuvos rinktinei bus jubiliejinės – 10-tosios istorijoje, o per visą paralimpinio sporto istoriją šalyje sportininkai yra pelnę svarbių pergalių.

„Lietuviai paralimpinėse žaidynėse dalyvauja nuo 1988 m. Seulo žaidynių. Mūsų paralimpiečiai yra iškovoję 40 medalių, o prizininkais yra tapę net 27 lietuviai. Naujos partnerystės kaip ši, suteikia galimybę sportininkams ne tik pasiekti naujas asmenines pergales, laužyti visuomenėje įsisenėjusius stereotipus, bet ir garsinti Lietuvos vardą visame pasaulyje“, – sako M. Bilius.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |