Sekite naujienas

Verslas

„Brikers“ Vievyje planuoja 7 mln. eurų investiciją: iškils nauja trinkelių gamykla

Paskelbta

-

Latvijos kapitalo trinkelių, šaligatvio bortelių ir kitų betono gaminių grupė „Brikers“ naujai savo investicijai pasirinko Vievį. Šalia miesto įsikūrusiame Alesninkų kaime „Brikers“ skirs apie 7 mln. eurų naujai trinkelių ir bortelių gamyklai, kurioje gamyba turėtų startuoti 2024 metų pradžioje.

Prie technologiškai modernios gamybos įrangos įsigijimo prisideda Medicinos bankas, suteikęs penkerių metų trukmės 1,6 mln. eurų paskolą.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Brikers LT“ vadovas Olegas Volkovas sako, kad iki šiol vieną betono gaminių gamyklą Kaune turėjusi bendrovė po 10 metų darbo šalies rinkoje išplės gamybos pajėgumus Lietuvoje, įdiegdama naujas Vokietijos gamybos technologijas bei pažangius sprendimus.

„Esame vieni didžiausių betono gaminių gamintojų Baltijos šalyse. Rinkoje jaučiame betono gaminių paklausą, todėl, dar prieš porą metų planuodami savo naują investicijų projektą, žvelgėme į ilgalaikes tokios investicijos perspektyvas. Tai, kad mūsų produkcija yra „anticikliška“ ir mažiau veikiama statybų sektoriaus situacijos, patvirtino dar 2008 metų krizė. Net ir sulėtėjus privačių projektų įgyvendinimo tempams, į infrastruktūrą – kelius ir šaligatvius – investuojama pakankamai aktyviai“, – sako jis.


Numatoma, kad naujos „Brikers“ gamyklos plotas sudarys apie 2 tūkst. kvadratinių metrų, joje bus įsteigta kelios dešimtys naujų darbo vietų.

Pasak O. Volkovo, naujos gamyklos statybos projektas daugiausiai finansuojamas iš nuosavų „Brikers“ lėšų: tai yra plyno lauko tipo investicija.

Medicinos banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška teigia, jog „Brikers“ projektas vertinamas kaip perspektyvus bei gyvybingas.

„Priimdami sprendimą dėl paskolos suteikimo atidžiai vertiname projekto kokybę. Nepaisant ekonomikos sulėtėjimo ir to, kad jis paveikė ir mūsų šalies nekilnojamojo turto sektorių, „Brikers“ investicijų projektą vertiname pozityviai ir laikome jį perspektyviu. Įmonės plėtra finansuojama ir pasitelkus „Invegos“ teikiamas galimybes, šiuo atveju – garantiją“, – pastebi jis.

„Brikers LT“ visą savo pagamintą produkciją parduoda Lietuvoje. Išimtiniais atvejais pasirinkti gaminiai gali būti pristatyti ir į užsienio šalis.

Įgyvendinus investiciją Vievyje, „Brikers“ grupė iš viso turės keturias betono gaminių gamyklas: dvi Lietuvoje ir dvi Latvijoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |