Sekite naujienas

Verslas

„Decathlon“ plečia prekybos tinklą – atidaryta pirmoji parduotuvė Kaune

Paskelbta

-

Prancūzijos sporto reikmenų parduotuvių tinklo „Decathlon“ plėtra Lietuvoje įgauna vis stipresnį impulsą – šiandien Kaune atidaroma pirmoji šiame mieste ir jau trečioji šalyje tinklo parduotuvė. Investicijos į  3,6 tūkst. kv. metrų ploto parduotuvę siekia daugiau nei 6 mln. eurų.

Pasak Kauno „Decathlon“ parduotuvės vadovės Ievos Rapalienės, parduotuvės atidarymas Kaune yra strateginio tinklo plėtros plano dalis.

Reklama:

„Savo veikla norime skatinti sąmoningą ir aktyvų gyvenimo būdą, daugiau dėmesio skiriant savo sveikatai, geresnei savijautai. Siekiame, kad sportas būtų prieinamas kiekvienam, todėl mūsų darbuotojai, būdami tikri sporto entuziastai, kiekvienam padės atrasti mėgstamą sporto šaką bei išsirinkti reikalingas prekes“, – teigia I. Rapalienė.

Naujoji parduotuvė įkurta patogioje lokacijoje Islandijos plente – vieta lengvai pasiekiama tiek kauniečiams, tiek ir miesto svečiams, atvykstantiems pagrindiniu magistraliniu keliu. Čia galima įsigyti įvairių prekių, skirtų daugiau nei 80 skirtingų sporto šakų: vandens, dviračių, bėgimo, turizmo, žvejybos, laipiojimo, krepšinio ir kt. Ypatingai gausus asortimentas šiuo metu siūlomas klientams, norintiems pasimėgauti žiemos sezono sporto šakomis.

Pasak I. Rapalienės, pagrindinė tinklo misija yra kurti tvarią sporto mylėtojų ekosistemą ir būti naudingiems ne tik žmogui, bet ir planetai.

„Kauno projektas puikiai atspindi tarptautinę tinklo viziją. Siekiame, kad „Decathlon“ būtų sveikos gyvensenos partneris, kuris tvariais būdais prisideda prie gyvenimo kokybės ir mus supančios aplinkos gerinimo“, – teigia parduotuvės vadovė.

Ji pabrėžia, kad naujoji Kauno parduotuvė, kaip ir visos šio tinklo parduotuvės Lietuvoje, bus aprūpinta tik žaliąja energija iš atsinaujinančių elektros energijos šaltinių.

„Bendradarbiaujame su UAB „Enefit“ ir turime būtent „Decathlon“ veiklai reikalingą elektros energijos kiekį gaminančias vėjo jėgaines. Savo poreikiams naudodami tik tvarią energiją esame tikri, kad savo veikla įprasminame tinklo misiją“, – sako I. Rapalienės.

Skatinant tvarų gyvenimo būdą ir tvarų judėjimą ne tik dviračiais, bet ir elektromobiliais, prie parduotuvės įrengtos keturios elektromobilių įkrovimo vietos, kur lankytojai savo automobilius įkrauti galės nemokamai. Dėl elektromobilių krovimui naudojamos atsinaujinančios energijos bus užtikrinama maksimaliai tvari šių transporto priemonių eksploatacija.

Pirmąją parduotuvę Lietuvoje „Decathlon“ atidarė 2018 m. Vilniuje. Daugiau kaip 15 tūkst. sporto ir laisvalaikio prekių asortimentas siūlomas ir internetinėje parduotuvėje Decathlon.lt.

1976 m. įkurtas „Decathlon“ tinklas šiuo metu valdo daugiau kaip 2 tūkst. parduotuvių 56 pasaulio šalyse, kuriose dirba per 100 tūkst. darbuotojų.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt