Sekite naujienas

Verslas

Didžiausių Lietuvos įmonių sąraše „Viada LT“ užima penktąją vietą

Paskelbta

-

Plačiausią degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Viada LT“ 2024-ųjų metų didžiausių Lietuvos įmonių sąraše pagerino savo pozicijas ir įsitvirtino penktojoje sąrašo vietoje.

Lietuvos įmonių duomenų bazė „Scoris.lt“ paskelbė, kad, „Viada LT“ minėtajame sąraše pakilo per dvi vietas: iš septintosios į penktąją.

Kaip teigia „Viada LT“ generalinis direktorius Linas Karlavičius, įmonės pakilimą nulėmė inovatyvių ir tvarių sprendimų sėkminga paieška ir dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, kuriuos atspindi vis dar tęsiama degalinių rekonstrukcija bei tinklo plėtra.

„Visuomet ieškome geriausių sprendimų mūsų klientams bei siekiame, kad jiems kiekvienas apsilankymas „Viada“ degalinėse atneštų tik teigiamas patirtis. Akivaizdu, kad mūsų tikslas kelti sau kuo didesnę kokybės kartelę atsiperka, todėl šį pakilimą vertiname kaip mūsų efektyvaus darbo rezultatą“, – sako „Viada LT“ vadovas.

„Scoris.lt“ duomenimis, šiuo metu įmonėje dirba 1186 darbuotojai. Pasak L. Karlavičiaus, šis gausus būrys kolegų užtikrina, kad „Viada LT“ klientams būtų siūlomos tik pačios aukščiausios kokybės paslaugos.

„Pernai sukurtas įmonės svetingumo standartas, degalinių darbuotojų pareigų pavadinimo pakeitimas iš operatorių į kliento aptarnavimo specialistus – tai tik dalis to, kas parodo, kad mūsų įmonė ryžtingai juda į priekį, pasiūlydama geriausias sąlygas tiek darbuotojui, tiek klientui“, – aiškina „Viada LT“ generalinis direktorius.

Be to, anot L. Karlavičiaus, „Viada LT“ itin intensyviai investuoja į aplinkai draugiškas priemones. Pavyzdžiui, pernai bendrovė įrengė 28 saulės elektrines degalinėms, kurių bendroji pikinė galia siekė apie 646 kWp. Tikimasi, kad iki 2030 m. tokias saulės elektrines pavyks įrengti ant visų tinklo degalinių stogų. Šis sprendimas leidžia įmonei laikytis krypties, siekiant tapti klimatui neutralia bendrove.

Pastaraisiais metais „Viada LT“ degalinėse buvo montuojamos modernios degalų pylimo kolonėlės, diegiamos išmanios, energiją taupančios apšvietimo, šildymo, vėdinimo sistemos, pakeisti visų degalinių sanitariniai mazgai. Be to, buvo įrengtos naujos prekybinės įrangos, poilsio erdvės, užkandžių zonos, pastatyti nauji kavos aparatai. Taip pat yra diegiami skaitmeniniai sprendimai, pavyzdžiui, meniu yra pateikiami per video ekranus. Darbas atnaujintose degalinėse teigiamos įtakos turėjo ir tinklo darbuotojams, kurie pokyčius vertina teigiamai ir jaučia didesnį pasitenkinimą darbu.

Šie sprendimai pasiteisino, nes pernai į savo 131 degalinę „Viada LT“ pritraukė 27,5 mln. klientų – 8 proc. daugiau nei 2022 m., kas jai leido parduodamų prekių ir paslaugų pajamas padidinti 15 proc. iki 104,1 mln. eurų.

„Esu tikras, kad judame teisinga linkme, o priimti tvarūs, modernūs bei kliento ir darbuotojų patirtį gerinantys sprendimai ne tik mus išlaikys tarp lyderių, bet leis judėti tik pirmyn. Suprasdami savo vietą rinkoje ir prisiimdami atsakomybę tikime, kad tik atsakingas verslas turi ateitį. Tuo visados ir vadovaujamės, tačiau tuo neapsiribojame. Kasdien analizuojame Lietuvos gyventojų poreikius, esame nuolatinėse paieškose, kaip dar labiau galėtume praplėsti mūsų maisto bei gėrimų asortimentą ir klientams pasiūlyti dar daugiau naujų kategorijų“, – apibendrino L. Karlavičius.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |