Sekite naujienas

Verslas

„eBay“ reaguoja į pasaulinės pandemijos poveikį: nukelia platformos mokesčių mokėjimus ir apsaugo prekybininkų reitingą

Paskelbta

-

Pasaulinės pandemijos laikotarpiu, smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) reikalinga skubi pagalba, tam, kad toliau vykdyti tarptautinę prekybą. „eBay“ siekdami apsaugoti savo prekybininkus, 30 dienų pavėlins platformos mokesčių mokėjimą ir apsaugos pardavėjų verslo paskyras nuo reitingų mažinimo.

Nuo šiol „eBay Store“ platformoje prekes pardavinėjantys prekybininkai gali nukelti mokesčių mokėjimą 30 dienų, detali informacija, kaip tai padaryti pateikiama oficialiame „eBay“ puslapyje.

Reaguojant į pasaulinės pandemijos padarinius, „eBay“ taip pat ėmėsi priemonių apsaugoti prekybininkų reitingą platformoje dėl pavėluoto prekių pristatymo ir užsakymų atšaukimo atvejais nuo kovo 20 iki birželio 20 dienos. Ši iniciatyva padės prekybininkams minimalizuoti nuostolius: žemėjantis pardavėjo reitingas tiesiogiai lemia ir jo pardavimų rezultatų prastėjimą. Visgi, jeigu šiuo laikotarpiu prekybininko reitingas augs, tai bus fiksuojama kaip buvo anksčiau.

„eBay“ taip pat suteiks verslininkams galimybę gauti nemokamą prieigą prie „eBay Store“ abonemento paslaugos. Tam, kad gauti šią paslaugą, verslas turi užpildyti paraišką „eBay Business Development Program“, kurią galima rasti čia.

„Pagrindinis „eBay“ tikslas Lietuvoje yra eksporto vystymas tarp smulkių ir vidutinio dydžio verslų. Suprantame, kad šiuo metu daugybė prekybininkų susiduria su skubiai išaugusiu užsakymų kiekiu ir jų sėkmingas ir sklandus įgyvendinimas dėl nuolat besikeičiančios situacijos visame pasaulyje yra itin sudėtingas: kai kur uždaromos valstybių sienos, trūksta žaliavų, daugybė pristatymo paslaugų vėluoja. „eBay“ siekia paremti prekybininkus ir siūlo iniciatyvas, kurių tikslas – palengvinti verslui tenkančią naštą ir apsaugoti jų reitingą. Mes stengiamės sumažinti pardavėjų finansinius nuostolius ir darome viską, kad išsaugotume veiksmingą platformos ekosistemą”, pasakoja Ilja Kretov, eBay augančių tarptautinių rinkų Generalinis direktorius.

„eBay“ siekia ne tik remti mažas ir vidutines bendroves, bet ir užtikrinti puikią pirkėjo patirtį. Todėl platforma rekomenduoja pardavėjams, kurie šiuo metu dėl įvairių priežasčių neturi galimybės vykdyti prekybos, nustatyti savo parduotuvėse atostogų režimą ir apie tai įspėti potencialius pirkėjus. Pardavėjams taip pat patariama nuolat tikrinti „export.ebay.com“ puslapį, kuriame bus pateikiama naujausia informacija apie „eBay“ pakeitimus.

Apie „eBay“:

Apie „eBay“ „eBay Inc.“ (Nasdaq: EBAY) yra pasaulinės prekybos lyderė, apimanti „Marketplace“, „StubHub“ ir „Classifieds“ platformas. Įkurta 1995 m. San Chosė mieste Kalifornijoje, „eBay“ yra viena didžiausių prekyviečių pasaulyje, kurioje galima atrasti unikalų pasirinkimą ir aukštą kokybę. 2019 m. parduotų prekių vertė (angl. gross merchandise volume) „eBay“ sudarė 90 mlrd. JAV dolerių. Daugiau informacijos apie bendrovę ir pasaulinį jos internetinių prekės ženklų portfelį, rasite apsilankę www.ebayinc.com.

Skaitykite
Komentuokite

Kokia jūsų nuomonė?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos