Sekite naujienas

Verslas

„Eglės sanatorija“ komunikacijos partnere pasirinko agentūrą „Idea prima“

Paskelbta

-

„Eglės sanatorija“, valdanti sanatorijas Druskininkuose ir Birštone bei reabilitacijos centrus Vilniuje ir Kaune, komunikacijos partneriais pasirinko pokyčių komunikacijos agentūrą „Idea prima“.

„Eglės sanatorijos“ bendradarbiavimas su naujaisiais komunikacijos partneriais apims sanatorinio gydymo ir reabilitacijos paslaugų populiarinimą bei naudą žmogaus sveikatai.

„Būdami sanatorijų rinkos lyderiais, siekiame ne tik teikti aukščiausios kokybės sveikatingumo paslaugas, bet ir kryptingai edukuoti visuomenę apie nuolatinės psichologinės įtampos, lėtinio streso, kitas šiuolaikinio gyvenimo tempo nulemtas sveikatos problemas, jų poveikį bei sprendimo būdus. Tikimės, kad pasirinkti komunikacijos partneriai padės atkreipti didesnį visuomenės dėmesį į šiuos daugelio mūsų gyvensenai aktualius klausimus, o tai savo ruožtu ne tik prisidės prie sanatorinio gydymo populiarinimo, bet ir taps žingsneliu sveikesnės visuomenės link“, – sako „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.


Pasak „Idea prima“ partnerio Mariaus Deksnio, didžiausios šalyje sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įmonės parodytas pasitikėjimas yra labai svarbus visai agentūros komandai.

„Bendradarbiaudami sieksime pasinaudoti per daugiau nei 20 metų sukaupta sveikatos sektoriaus komunikacijos patirtimi, kuri apima tiek agentūros specialistų dalykines kompetencijas šiame sektoriuje, tiek ir užmegztas partnerystes su sveikatos organizacijomis, gydymo, farmacijos, kitų susijusių sričių ekspertais“, – sako M. Deksnys.

Nuo 1972 m. veikianti „Eglės sanatorija“ įsikūrusi dviejuose Lietuvos kurortuose – Druskininkuose ir Birštone. Vilniuje ir Kaune ji 2023 m. ir 2024 m. atidarė reabilitacijos centrus. Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais, kurie yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Per 2023 metus „Eglės sanatorijos“ paslaugomis pasinaudojo per 70 tūkst. klientų.

2002 m. įkurta pokyčių komunikacijos agentūra „Idea prima“ teikia paslaugas daugiau nei 30 verslo ir viešojo sektoriaus klientų, tarp kurių – „Akropolis Group“, „Bitė Lietuva“, „Eckes-Granini Baltic“, „Gintarinė vaistinė“, „Husqvarna“, „Kalnapilio-Tauro grupė“, Lietuvos investicinių ir pensinių fondų asociacija, „Mantinga“, „Realco“, „Urbo“ bankas, „Vesta Consulting“ ir kiti.
Praėjusiais metais „Idea prima“ pripažinta Lietuvos metų agentūra Baltijos šalių komunikacijos kampanijų apdovanojimuose „Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |