Sekite naujienas

Verslas

„Ekskomisarų biuro“ pajamos augo 30 proc. – iki 28 mln. eurų

Paskelbta

-

Didžiausios ir ilgiausiai Lietuvoje veikiančios saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ pajamos praėjusiais metais augo 30 proc. ir pasiekė 28 mln. Eur apyvartą. Pajamos augo iš abiejų įmonės veiklos sričių – fizinės ir elektroninės apsaugos. Tokį augimą įmonė demonstruoja antrus metus iš eilės.

Pajamas didino ankstesnės investicijos

Reklama:

„Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas aiškina, kad didžiausią įtaką finansiniams rezultatams praėjusiais metais turėjo ankstesnių metų įsigijimai – bendrovės „Maxima LT“ dukterinės įmonės
„Loganas“ bei Vakarų ir Šiaurės Lietuvoje veikusios saugos tarnybos UAB „Norgauda“.

„Investicijos į įmonės plėtrą duoda grąžą. Praėjusiais metais jau pilnai veikėme regionuose, kuriuose pavyko sustiprinti savo pozicijas po įmonių įsigijimų.

Prie didėjusių pajamų prisidėjo ir praėjusiais metais laimėti konkursai – prekybos tinklo „Lidl“, Lietuvos oro uostų, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, įvairių muzikos festivalių, koncertų bei kitų renginių“, – pasakojo V. Labeckas.

Generalinis direktorius Vytautas Labeckas

Generalinis direktorius Vytautas Labeckas

„Ekskomisarų biuro“ pajamų augimui įtakos turėjo ir bendras kainų didėjimas. Pasak V. Labecko, dėl augančios minimalios darbo algos, darbo užmokesčio bei infliacijos, įmonė buvo priversta didinti ir savo teikiamų paslaugų kainas.

Didėjo darbo užmokestis

Pasak V. Labecko, praėjusiais metais, reaguojant į kylančias kainas ir rinkos pokyčius buvo peržiūrėtas darbo užmokestis, kuris vidutiniškai didėjo 16 proc.

„Fizinė apsauga, kai objektą ar renginį saugo žmonės, sudaro didžiąją dalį mūsų teikiamų paslaugų krepšelio. Tai reiškia, kad žmogiškieji resursai vis dar labai reikalingi, norint teikti kokybiškas ir klientų poreikius geriausiai atitinkančias paslaugas.

Kad išlaikytume profesionalų komandą ir pastiprintume ją naujais darbuotojais, kasmet peržiūrime darbo užmokesčio fondą ir nuolatos jį didiname, investuojame į darbuotojų mokymus, jų kvalifikacijos kėlimą“, – kalbėjo V. Labeckas.

Šiuo metu įmonėje dirba beveik 1700 darbuotojų, o paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Planuoja tolimesnę plėtrą

Paklaustas apie verslo planus šiems metams, V. Labeckas patikino, kad visada svarstytų įmonių įsigijimo galimybes ar plėtrą į miestus, kuriuose iki šiol apsaugos paslaugos teikiamos pasitelkiant partnerius.

„Mūsų strategija – tolimesnė plėtra, todėl aktyviai žvalgomės rinkoje, domimės kitų įmonių įsigijimo galimybėmis. Siekiame išlaikyti rinkos lyderio pozicijas bei praplėsti teikiamų paslaugų geografiją.

Žinoma ir toliau gerinsime teikiamų paslaugų kokybę, kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausias paslaugas. Didelis dėmesys išlieka elektroninės saugos segmentui“, – kalbėjo įmonės vadovas.

„Ekskomisarų biuras“ šiuo metu teikia saugos paslaugas prekybos tinklams „Iki“, „Lidl“, „Maxima“, „Senukai“, saugos „Švyturys-Utenos alus“ daryklą Utenoje. Taip pat ruošiasi Eurolygos finalinio ketvirto varžyboms, kurios vyks šių metų gegužės 19-21 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai2 savaitės prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |