Sekite naujienas

Verslas

Elektrinių motorolerių dalijimosi paslauga „Skok“ pristatoma Lietuvos rinkai!

Paskelbta

-

Bendrojo naudojimo elektrinių motorolerių trumpalaikės nuomos bendrovė „Skok“ savo paslaugas Lietuvoje pradės teikti jau rugpjūtį. Vilniečiams bus pasiūlyta net 130 motorolerių.

Šiuo metu visiems itin aktualūs transporto poveikio aplinkai klausimai. „Skok“ elektriniai motoroleriai – ekologiška įprasto transporto alternatyva. Dėl „Skok“ elektrinių motorolerių vien pernai buvo sumažintas 150 000 kg anglies dioksido (CO2) išmetimo lygis į atmosferą.

Reklama:

Pasirinkus šią ekologišką transporto priemonę, mažėja oro tarša, triukšmo lygis ir netgi plečiasi kelionių geografija.

Elektrinis motoroleris „Skok“ turi nemažai praktinių privalumų: patogumas keliaujant vienam ar dviese, judėjimo greitis, galimybė pasirinkti maršrutą ir nelaukti kamščiuose, malonumas kelionės metu.

„Skok“ motoroleriuose yra bagažinė su 2 šalmais ir vienkartinėmis kepuraitėmis, kurios užtikrina higieną. Šia transporto priemone gali būti vežami smulkūs pirkiniai. Be abejo, būtina paminėti ir finansinę naudą: numatoma kelionės kaina dviem keleiviams – 0,21 Eur / min, išsyk pasiekiamas gan didelis vidutinis greitis, dėl kurio „Skok“ tampa malonia alternatyva kitoms transporto rūšims.

Naudotis motoroleriu paprasta. „Skok“ mobilioji programėlė leidžia rasti artimiausią neužimtą motorolerį, rezervuoti ir išsinuomoti jį savo kelionei. Norėdami naudotis paslauga, turite būti 18 metų amžiaus, turėti galiojančią mokėjimo kortelę ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą su bent viena iš šių kategorijų: B, A, A1, A2, AM. Siekdama užtikrinti patikimą kliento identifikavimą ir

duomenų apsaugą, bendrovė naudoja 2 pakopų registracijos patvirtinimo ir tapatybės duomenų tikrinimo sistemą. Ši paslauga kol kas mokama, nes bendrovė itin atsakingai vertina savo klientus ir vairuotojus.

„Skok“ nuolat tobulina paslaugas ir plečia pasiūlymų paketą.

„Skok“ 2020 m. veiklą pradėjo Latvijoje. Dabar bendrovės transporto parke yra 380 elektrinių motorolerių, bet tuo neapsiribosime: greitai klientams pasiūlysime dar daugiau.

„Siekiame, kad „Skok“ paslaugos būtų lengvai prieinamos, patogios ir nebrangios. Linkime saugių kelionių ir iki pasimatymo keliuose!“ – sako UAB „Eterna Elect LT“ vadovas Evaldas Bagdonas.

Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |