Sekite naujienas

Verslas

„Elektrum Lietuva“ plečia elektromobilių įkrovimo tinklą, diegs stoteles „Circle K“ degalinėse

Paskelbta

-

Energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva“, siekdama plėsti elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje, pradėjo bendradarbiavimą su „Circle K“. Įmonė investuos 1 mln. eurų į elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą ir įrengs 16 greito ir itin greito įkrovimo prieigų tinklo degalinėse Vilniuje ir Kaune. Pirmosios stotelės jau pasiekiamos vairuotojams.

16 viešojo elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo darbus ketinama užbaigti iki šių metų rudens pabaigos. Po dvi įkrovimo prieigas vieno didžiausių Lietuvos mažmeninės degalų prekybos tinklų „Circle K“ bus įrengta 8 skirtingose degalinėse Vilniaus ir Kauno miestuose.

Trijų greito įkrovimo stotelių galia „Circle K“ degalinėse sieks 300 kW. Skaičiuojama, kad tokia galia elektromobilio bateriją iki 80 proc. talpos galima įkrauti greičiau nei per 20 minučių. Likusios naujai įrengiamos įkrovimo stotelės bus 150 kW ir 100 kW galios. „Elektrum Lietuva“ apsiims įkrovimo stotelių finansavimu, įrengimu, priežiūra ir elektros energijos tiekimu.

„Mūsų teikiamų paslaugų spektras apima visą elektros kelią iki vartotojo – nuo gamybos bei tiekimo iki elektromobilių įkrovimo, tad galime užtikrinti visapusiškai kokybiškas paslaugas ir vartotojų aptarnavimą. Su „Circle K“ jau bendradarbiaujame Latvijoje ir toliau nuosekliai tęsiame šią partnerystę Lietuvoje. Tikime, kad šis bendradarbiavimas leis prisidėti prie tvaresnio vartojimo ir atlieps augantį vairuotojų poreikį patogiai elektromobilių įkrovimo infrastruktūrai“, – teigia „Elektrum Lietuva“ įkrovimo stotelių verslo plėtros vadovas Erikas Nemeikšis.


Anot jo, didinti elektromobilių įkrovimo stotelių prieinamumą yra bendrovės strateginis tikslas. Baltijos šalyse 2024 metais numatyta įrengti 800 viešųjų įkrovimo taškų, o vien Lietuvoje bendrovės įrengtų įkrovimo prieigų skaičius turėtų perkopti 200.

„Klientams siūlome platų paslaugų spektrą ir stengiamės užtikrinti greitą aptarnavimą. Lietuvoje augant elektromobilių rinkos daliai, naujieji jų įkrovos sprendimai mums leidžia pasiekti tą vairuotojų segmentą, kuris dėl vairuojamo automobilio poreikių į mūsų degalines užsukdavo retai. Naujos stotelės padės taupyti klientų laiką: kol elektromobilis krausis, jie galės atsipūsti bei užkąsti degalinėje ir, visapusiškai „pasikrovus“, toliau tęsti kelionę. Džiaugiamės galėdami kartu su partneriais prisidėti prie elektromobilių įkrovimo infrastruktūros gerinimo ne tik Latvijoje, bet ir mūsų šalyje“, – teigia „Circle K“ degalų kategorijos vadovas Baltijos šalims Rokas Laurinavičius.

Prieš kelias savaites „Elektrum Lietuva“ pranešė apie bendradarbiavimą ir su kitu mažmeninės degalų prekybos tinklu, kurio degalinėse įrengs 106 greito ir itin greito įkrovimo prieigas visoje Lietuvoje.

2023 m. pabaigoje „Elektrum Drive“ įkrovimo tinklas išaugo 69 proc., tapdamas didžiausiu Baltijos šalyse, kai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje įrengtų įkrovimo prieigų skaičius perkopė 570. Vienas iš svarbiausių „Elektrum Lietuva“ šių metų planų – iki metų pabaigos įrengti daugiau nei 200 prieigų Lietuvoje. Ateinančiais metais bendrovė rinkai planuoja pristatyti ir naujo tipo įkrovimo vietas – elektromobilių įkrovimo centrus. Jiems jau yra numatytos konkrečios vietos, vykdomi projektavimo darbai.

Naujos įkrovimo stotelės bus įrengtos penkiose Vilniaus miesto „Circle K“ degalinėse – Ukmergės g. 231, Kareivių g. 13, Eišiškių pl. 11, P. Žadeikos g. 1a ir J. Tiškevičiaus g. 24, ir trijose Kauno degalinėse – R. Kalantos g. 159, Tvirtovės al. 33a ir Karaliaus Mindaugo pr. 34a.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |