Sekite naujienas

Verslas

„FL Technics“ investuoja į jaunuosius inžinierius – skiriamos stipendijos VILNIUS TECH studentams

Paskelbta

-

Globalus ir nepriklausomas orlaivių techninės priežiūros sprendimų tiekėjas „FL Technics“ skiria ypatingą dėmesį veiklai Lietuvoje – čia įmonė valdo du iš šešių savo angarų ir aptarnauja lyderiaujančių oro linijų, tokių kaip „Wizz Air“, „Lufthansa“ ar „Saudia“, lėktuvus. Vienas iš svarbiausių „FL Technics“ prioritetų teikiant ir vystant šias paslaugas – nuolatinis aukščiausio lygio inžinierių komandų auginimas. Kaip tik todėl „FL Technics“ nuosekliai investuoja į bendradarbiavimą su pirmaujančiomis ugdymo įstaigomis. Naujausia įmonės iniciatyva – stipendijos pažangiausiems Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) studentams.

„ „FL Technics“ nuolat auga, plečiame veiklos apimtis pasaulyje ir Lietuvoje, todėl mes skiriame ypatingą dėmesį esamų ir būsimų inžinierių kompetencijų ugdymui. Profesionalumas, žinios ir praktinė patirtis yra būtinos sąlygos norintiems tapti sertifikuotais aviacijos inžinieriais. Itin vertiname pasirinkusius šį kelią, todėl nuo šiol skiriame stipendijas 5-iems pažangiausiems studentams, kurie be finansinės investicijos turės ir išskirtines galimybes iš arčiau pažinti mūsų globalią orlaivių techninio aptarnavimo grupę“, – komentuoja Žilvinas Lapinskas, „FL Technics“ generalinis direktorius.

Reklama:

VILNIUS TECH su įmone bendradarbiauja jau 18 metų – studentams suteikiama galimybė atlikti praktiką ir įgyti žinių iš įmonėje dirbančių specialistų. Didelė dalis esamų įmonės darbuotojų yra būtent VILNIUS TECH alumnai.

„FL Technics“ daug dėmesio skiria ryšio su studentais, būsimais aviacijos sektoriaus specialistais, užmezgimui. Džiaugiamės šia bendradarbiavimo sutartimi, nes tai daugiau nei stipendijos – studentai galės mokytis iš savo srities specialistų, „FL Technics“ darbuotojų, kurie padės jiems žengti pirmuosius žingsnius aviacijos srityje. Jie taip pat galės įgyti naudingų įgūdžių atlikdami praktiką įmonėje, kuri yra lyderė visoje Europoje, o įmonių grupė „Avia Solutions Group“, kuriai „FL Technics“ priklauso – didžiausia pasaulyje orlaivių nuomos su įgula, technine priežiūra ir draudimu (ACMI) paslaugų tiekėja“, – sako AGAI dekanas doc. dr. Linas Juknevičius.

Praktikos galimybės, stipendijos ir „FL Technics“ specialistų konsultacijos studentams bei universitetui – pirmieji etapai vystant bendradarbiavimą tarp organizacijų. VILNIUS TECH ir „FL Technics“ vadovai aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes – kaip skatinti, ugdyti ir motyvuoti būsimus aviacijos inžinierius, kaip pritraukti daugiau užsienio studentų, suteikti galimybę stažuotis įmonės užsienio padaliniuose, įsikūrusiuose Jungtinėje Karalystė, Vokietijoje, Indonezijoje.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |