Sekite naujienas

Verslas

Galimybė savivaldybėms gauti finansavimą miestų bendradarbiavimo ir klimato kaitai atsparių bendruomenių kūrimo projektams

Paskelbta

-

Aplinkos ministerija informuoja, kad miestų savivaldybių administracijos ir regioninės savivaldos asociacijos iki kovo 31 d. gali teikti paraiškas miestų bendradarbiavimo projektui „Urbact“ ir Baltijos jūros valstybių tarybos iniciatyvai „Saugus ir saugomas regionas“.

„Urbact“ projektas skirtas miestų bendradarbiavimui parengiant ir įgyvendinant integruotą veiksmų planą vietos iššūkiams spręsti. Projekto pagrindas – kelių Europos Sąjungos miestų bendradarbiavimas rengiant veiksmų planą. Tai galimybė pasisemti patirties, planuoti ir įgyvendinti veiksmus, sprendžiant vietos iššūkius, stiprinti savo politikos formavimo įgūdžius, vykdyti pokyčius savo mieste.

Reklama:

Detalią informaciją apie programos kvietimą ir visus reikiamus dokumentus rasite čia

Baltijos jūros valstybių taryba yra paskelbusi projektų šaukimą įgyvendinant Saugaus ir saugomo regiono tikslą. Vidutinio ar mažos apimties projekto tema – klimato kaitos ir kitų su saugumu susijusių rizikų valdymas. Jis apima atsparių bendruomenių kūrimą skatinant integruotus metodus, inovatyvias, tarpdisciplinines ir tarpsektorines partnerystes, įtraukiant pažeidžiamas grupes. Projekto partneriai turi būti iš kelių skirtingų Baltijos jūros regiono valstybių.

Didžiausia suteikiamo bendrojo finansavimo suma – 65 tūkst. eurų. Projektinius pasiūlymus gali teikti Baltijos jūros valstybių tarybos šalių narių – Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos ir Švedijos atstovai – asmenys, grupės, organizacijos, įstaigos, asociacijos ir įmonės, ekspertų grupių nariai.

Siūlomi projektai turėtų turėti galimybę tapti pagrindu tinklo, partnerystės ar bendradarbiavimo modeliui, kuris būtų gyvybingas net pasibaigus paties projekto gyvavimo laikui.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt