Sekite naujienas

Verslas

„Honda“ statys JAV akumuliatorių gamyklą, pertvarkys Ohajo gamyklas

Paskelbta

-

VAŠINGTONAS, spalio 11 d. (Reuters) – Honda Motor Co Ltd (7267.T) ir LG Energy Solution (373220.KS) antradienį paskelbė Ohajo valstijoje, kurioje planuojama 4,4 mlrd. USD vertės bendros įmonės akumuliatorių gamykla.

Abi bendrovės apie planą paskelbė rugpjūtį, tačiau nebuvo apsisprendusios dėl vietos JAV. Antradienį jie sakė, kad iš pradžių įsipareigoja investuoti 3,5 mlrd. USD ir sukurti 2 200 darbo vietų, tačiau teigė, kad bendra investicijų suma sieks 4,4 mlrd. USD.

Reklama:

Siekdama didinti elektromobilių gamybą, „Honda“ atskirai investuos 700 mln. USD, kad pertvarkytų tris Ohajo gamyklas ir sukurtų 300 naujų darbo vietų.

Variklių gamykloje gamins akumuliatorių dėklus, kurie bus derinami su BĮ akumuliatorių moduliais ir montuojami į elektrinius automobilius, pagamintus dviejose kitose Ohajo gamyklose.

Gamykla yra naujausia iš daugybės akumuliatorių gamyklų, paskelbtų automobilių gamintojams lenktyniaujant, kad dujomis varoma gamyba būtų perkeliama į elektrines transporto priemones.

JAV Kongresas rugpjūtį patvirtino milijardus dolerių mokesčių lengvatų ir dotacijų automobilių gamintojams, siekiant paskatinti didinti elektromobilių ir baterijų gamybą Jungtinėse Valstijose. Ji taip pat patvirtino naujus vartotojų mokesčių kreditus, kad paskatintų Šiaurės Amerikos baterijų ir elektromobilių gamybą.

Prezidentas Joe Bidenas gyrė Honda-LG pranešimą, sakydamas, kad bendrovės „skiria daugiau nei 5 mlrd. USD elektromobilių akumuliatorių gamybai ir gamyklų pertvarkymui visoje valstijoje“. Bidenas nori, kad iki 2030 m. 50% visų naujų automobilių būtų elektromobiliai arba įkraunami hibridai.

„Honda“ planuoja pradėti elektromobilių gamybą ir pardavimą Šiaurės Amerikoje 2026 m., remdamasi savo naujuoju „Honda e: Architecture“.

Abi bendrovės planuoja pradėti statyti 2023 m. pradžioje ir siekia iki 2024 m. pabaigos užbaigti naują objektą, esantį maždaug 40 mylių (64 km) į pietvakarius nuo Kolumbo, Ohajo valstijoje.

Gamyklos metinis pajėgumas siekia apie 40 GWh, nes iki 2025 m. pabaigos ji pradės masinę ličio jonų baterijų gamybą.

Naujoje JV gamykloje pagaminti elektromobilių akumuliatoriai bus tiekiami „Honda“ automobilių gamykloms, kad jos gamintų elektromobilius, kurie bus parduodami Šiaurės Amerikoje. „Honda“ siekia, kad iki 2040 m. EV ir kuro elementai sudarytų 100% jos parduodamų automobilių.

Balandžio mėnesį „Honda“ ir „General Motors Co“ (GM.N) paskelbė, kad sukurs pigesnių elektromobilių seriją, pagrįstą nauja bendra platforma, kuri nuo 2027 m. pagamins potencialiai milijonus automobilių, siekdama aplenkti „Tesla Inc“ (TSLA.O). ) pardavimuose.

Šis pranešimas išplėtė GM planus nuo 2024 m. pradėti gaminti du elektrinius visureigius „Honda“ – „Honda Prologue“ ir „Acura“ modelį.

Automobilių gamintojai taip pat susiduria su griežtesniais reikalavimais iš Kalifornijos, didžiausios valstijos automobilių rinkos, kuri įpareigoja automobilių gamintojus iki 2035 m. nustoti pardavinėti tik benzinines transporto priemones ir iki to laiko sudaryti bent 80 % elektromobilių.

Praneša David Shepardson in Washington Editing by Alexander Smith and Matthew Lewis

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt