Sekite naujienas

Verslas

Į naują būstinę išsikeliantis Medicinos bankas pardavė istorinį pastatą Vilniuje

Paskelbta

-

Lietuvos kapitalo Medicinos bankas pardavė savo ilgametę centrinę būstinę Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje. Konsultuojant nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovei „Newsec“, daugiau kaip 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastato pardavimo sutartį Bankas pasirašė sausio 29 dieną.

Pirkėjui, kurio Bankas negali atskleisti dėl sutartinių įsipareigojimų, pastatas bus perduotas, kai bus įvykdytos sandorio užbaigimo sąlygos.

Reklama:

„Pamėnkalnio gatvėje esančiame pastate Medicinos bankas veikė nuo 1995 metų. Neabejotinai, šis pastatas yra svarbi mūsų istorijos ir tapatybės dalis, su juo mus sieja ir mūsų klientai. Visgi, besikeičiant miesto infrastruktūrai ir stipriai plečiantis centriniam verslo rajonui, norime atliepti mūsų darbuotojų bei klientų poreikius, įsikuriant moderniame pastate, arčiau verslo pulso. Priėmėme sprendimą keisti būstinę ir pasirinkome verslo centrą „Artery“ dešiniajame Neries krante. Tuo tarpu istoriniu mūsų Banko pastatu pasirūpins jo naujieji savininkai“, – sako Medicinos banko Administracijos vadovas Marius Arlauskas.

„Newsec“ tarpininkavimo grupės Lietuvoje vadovė Jurgita Ragaišė teigia, jog nekilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos zonoje įsikūrusi Medicinos banko būstinė yra išskirtinis statinys, kuriam greitai pavyko rasti pirkėją.

„Šiam objektui pirkėją rasti pavyko per palyginus labai trumpą laiką – nuo pirmosios platinimo dienos praėjo vos 5 mėnesiai, įskaitant ir vangų vasaros periodą. Tai tik įrodo, jog net ir sulėtėjusioje nekilnojamojo turto rinkoje, išskirtiniams objektams pirkėjas visuomet yra“, – sako „Newsec“ tarpininkavimo grupės Lietuvoje vadovė Jurgita Ragaišė.

Iki pat persikėlimo į naująją būstinę Medicinos bankas toliau dirbs ir įprastu režimu klientus aptarnaus Pamėnkalnio gatvėje, todėl pokyčiai klientų aptarnavimui įtakos neturės. Persikėlus į naujas patalpas, klientams bus suteikiamos tos pačios paslaugos, o darbo laikas taip pat nesikeis.

Keturių aukštų Medicinos banko pastato Tauro kalno papėdėje, Pamėnkalnio gatvėje (netoli Gedimino prospekto ir Lukiškių aikštės) plotas sudaro 2,3 tūkst. kvadratinių metrų. Jis pastatytas 1940-aisiais, renovuotas – 2013 metais.

Šalia Medicinos banko būstinės šiuo metu tvarkoma susisiekimo infrastruktūra, iš esmės atnaujinamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Pasak M. Arlausko, 2024 metų pradžioje Medicinos bankas ir Vilniaus klientų aptarnavimo centras persikels į verslo bei bankų rajoną Konstitucijos prospekte – žinomo JAV architekto Danielio Libeskindo suprojektuotą verslo centrą „Artery“.

1,8 tūkst. kvadratinių metrų ploto patalpų nuomos sutartį Medicinos bankas šiemet balandį pasirašė su „Artery“ verslo centro plėtotoja investicijų bendrove „Lords LB Asset Management“.

Medicinos bankas pirmajame „Artery“ verslo centro aukšte įrengs 400 kvadratinių metrų ploto Banko klientų aptarnavimo centrą, o ketvirtame aukšte Banko darbuotojams bus skirtas modernus 1,4 tūkst. kvadratinių metrų ploto biuras.

Bankas pirmadienį taip pat pranešė ir apie kitus pokyčius – po Nepriklausomybės atkūrimo įkurtas ir daugiau kaip tris dešimtmečius dirbantis Medicinos bankas keičia savo pavadinimą ir nuo vasario 1 dienos taps Urbo banku.

 

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |