Sekite naujienas

Verslas

Ieškote naujo televizoriaus? Verta pasižvalgyti po „Samsung“ pasiūlą

Paskelbta

-

„Samsung“ televizorių privalumai

Šio gamintojo televizorius turintys patvirtins, kad jie liaupsių nusipelno už tai, jog demonstruoja pavydėtiną vaizdo kokybę. Norintys turėti geriausią žiūrėjimo patirtį turėtų rinktis QLED ekranus turinčius Samsung televizorius, mat ši technologija leidžia išgauti maksimalų ryškumą, tobulus kontrastus, nepakartojamą spalvų perėjimą. Namams įsigiję 55 colių ar dar didesnius QLED ekranus turinčius televizorius mėgausitės mėgiamiausių laidų, serialų, filmų žiūrėjimu.

Reklama:

Nors jau kuris laikas daugelis renkasi 4K raiškos televizorius, Samsung gali pasiūlyti šį tą dar geresnio – išrankiausių žiūrovų lūkesčius viršijančius ekranus, demonstruojančius 8K raiškos privalumus.

 

Kaip išsirinkti Samsung televizorių?

Rinkoje rasite labai platų šio gamintojo televizorių pasirinkimą. Jau minėjome, jog dėmesio tikrai verti įrenginiai su QLED ekranu. Taip pat žiūrėjimo malonumui įtakos turi ir garsas – prioritetą teikite televizoriams, turintiems tokias sistemas kaip Dolby Atmos ar Dolby Digital Plus.

Puikus sprendimas bus 4K arba net 8K raišką turintys televizoriai.

Didelis privalumas, jei įrenginys turės vaizdo ryškinimo HDR technologiją.

Reklama:

Rinkdamiesi bet kurį televizorių, ne išimtis ir Samsung, atkreipkite dėmesį į ekrano įstrižainę. Nors daugelis trokšta kuo didesnio prietaiso, visgi verta atsižvelgti į tam tikras rekomendacijas siekiant komfortiško žiūrėjimo. Galite vadovautis taisykle – atstumą tarp žiūrovo ir televizoriaus ekrano padalinę iš 1,5 ir 3 gausite rezultatą, kuris parodys, kokios įstrižainės televizorius jums tiktų.

Žinoma, įvertinkite ir kainą. Jei ji per aukšta mokėti iškart, galbūt verta pagalvoti apie pirkimą išsimokėtinai.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |