Sekite naujienas

Verslas

JAV finansinių technologijų vienaragis „DriveWealth“ Lietuvoje atidaro pirmąjį Europos padalinį

Paskelbta

-

„DriveWealth“, pasaulinė integruotų finansų pradininkė, vystanti investavimo į akcijas įrankį fintech įmonėms, šiandien paskelbė Lietuvoje atidaranti savo pirmąjį tarptautinį padalinį, aptarnausiantį Europos rinką. Naujoji „DriveWealth Lietuva“ dukterinė įmonė, įsikūrusi Vilniuje, kurs inovatyvius partnerystes būdus su tradiciniais finansinių paslaugų teikėjais, „DeFi“ įmonėmis ir startuoliais, padėsiančius paslaugų gavėjams visame pasaulyje geriau valdyti savo finansus.

„Galimybė augti kartu su mūsų partneriais ir į ateities perspektyvas žvelgiantiems inovatoriams pasiūlyti reikšmingas priemones gerovės kūrimui yra tai, kas mus išsiskiria iš kitų,“ sako Terry Angelos, „DriveWealth“ generalinis direktorius. „Daug Baltijos šalių ir Europos Sąjungos platformų ieško išmanesnių ir tvaresnių būdų pritraukti ir išlaikyti klientus, o tuo tarpu investuotojai siekia kurti geresnę finansinę ateitį. „DriveWealth Lietuva“ komanda yra puikiai pasirengusi pasiekti abu tikslus vienu metu.“

Reklama:

„DriveWealth“ glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais, kuriant individualizuotus ir lanksčius būdus naudoti API paremtą technologiją, mažmeniniams investuotojams suteikiančią prieigą prie JAV rinkų, inovatyvių akcijų palyginimo programų lojaliems klientams ir kitų sprendimų. „DriveWealth“ API JAV akcijų įsigijimui bei robotų konsultacijoms (angl. robo-advisory) jau naudoja daugiau nei 100 pasaulinių fintech įmonių, „challenger“ bankų ir skaitmeninių pinigų institucijų. Tai padeda demokratizuoti ekosistemą ir suteikia prieigą prie naujos klasės finansinių klientų. Tarp dabartinių bendrovės partnerių yra „Revolut“, „MoneyLion“, „Hemista“ ir kiti.

„Tai, kad „DriveWealth“, pasirinko Lietuvą kaip savo Europos bazę, nestebina nei vieno, sekančio brandžios fintech ekosistemos augimą Lietuvoje,“ – sako Elijus Čivilis, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius. „Lietuva sėkmingai padeda fintech įmonėms plėsti savo veiklą ES. Tiesą sakant, Lietuvos 147 licencijuotos fintech įmonės sudaro didžiausią finansinių technologijų centrą visoje ES. Esu įsitikinęs, kad „DriveWealth“ ir Lietuva padės viena kitai pasiekti dar didesnį sėkmės ir inovacijų lygį,“ teigia E. Čivilis.

„DriveWealth Lietuva“ atidarymas yra įmonės pasaulinės augimo strategijos dalis. Visai neseniai „DriveWealth“ pradėjo veiklą Afrikos (Kenija, Uganda), Europos (Gruzija) ir Azijos Ramiojo vandenyno (Pietų Korėja) rinkose.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |