Sekite naujienas

Verslas

Ką lietuviai aktyviausiai pirko karantino metu?

Paskelbta

-

Karantinas išmokė tautiečius pirkti internetu. Paskatinti dažniau pirkti tuos, kurie jau iki šiol naudojosi elektronine prekyba, ir tuo pačiu išmokė tuos, kuriems tai buvo pirmasis kartas. 

Žinoma, dėl galiojančių karantino sąlygų – tai buvo vienintelė galimybė įsigyti daugelį daiktų, tačiau dabar, kai karantinas jau švelnesnis, galima padaryti išvadas, palyginti, ar pirkimas internetu tapo įpročiu ir kokios prekės buvo perkamos dažniausiai.

Grožio prekės – vienos populiariausių

Karantino metu pastebėtas kur kas aktyvesnis grožio prekių pirkimas: kosmetika, elektronikos prietaisai, higienos prekės ir t.t.

Suprantama, kad poreikis išaugo dėl ribotų galimybių apsilankyti pas grožio specialistus, kad daugelis įsigijęs prietaisus – mėgavosi namų SPA. Pavyzdžiui, epiliatorio kaina santykinai yra maža, jis tarnauja kelerius metus, tad kiekviena gali susiskaičiuoti – kiek pavyksta sutaupyti neinant pas depiliuotojas.

Elektronikos prekės – ne tik pramogoms

Karantino metu taip pat išaugo elektronikos prekių pirkimas. Tiesa, dalis, kuri skirtas pramogoms, atrodo logiška, kadangi perkami prietaisai pradėjo smagiai leisti laiką būnant namuose.

Visgi, pastebimas ir tokių neprastesnių prekių pirkimas kaip kad buitinė technika, virduliai, elektrinės pjaustyklės ir net plaukų tiesintuvai, kuriuos galite rasti www.garbane.lt. Spėjama, kad tai rodo pakitusį tautiečių požiūrį į el. prekybą. Pirmiausia buvo perkamos tos prekės, kurių nebuvo galima rasti kitur, o paskui, pamačius elektroninės prekybos naudą – perkamos ir kitos, būtinos savoms reikmėms ir kurias jau buvo galima rasti fizinėse prekybos vietose.

Tendencijos – palankios el. prekybai

Nors karantinas jau nebėra griežtas ir tikėtina, kad greitu metu pilnai grįšime į savo gyvenimo vėžes, tačiau ateities perspektyvos elektroninei prekybos vietai yra palankios.

Pirmiausia todėl, kad pirkimą internetu išbandė ir tie, kurie iki šiol dvejojo patikimumu, antra – pirkti internetu paprasta ir sutaupo daug laiko, galiausiai trečia – kur kas paprasčiau galima pamatyti akcijas, o jos sumažino kainas, tačiau išlaiko kokybę.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos