Sekite naujienas

Prekės

Kalėdinių dovanų idėjos klientams, darbuotojams

Paskelbta

-

Kalėdos jau visai čia pat, o jūs dar neturite Kalėdinių dovanų savo klientams ar įmonės darbuotojams? Nepaisant to, kad ir laiko iki švenčių liko mažai, dažniausiai kyla klausimas ką gi jiems dovanoti? Paprastai Lietuviai ieško ne labai brangių dovanų. Labiau – praktiškų. Tokių kaip užkandžių, vyno dovanų krepšeliai ar kanceliarinių prekių, kurios visada praverčia. Taigi ką savo klientams dovanoti šiemet?

Kaip ir minėjome prieš tai, praktiška naudoti tokias dovanas, kurios bus naudingos ofisui ar namams.

Reklama:

Užkandžių dovanų krepšeliai

Viena mėgiamiausių dovanų – maisto dovanų krepšelis. Sparčiai padidėjus būtent tokių dovanų poreikiui, dabar stilingai paruoštus maisto krepšelius galima rasti daugumoje internetinių parduotuvių. Žinoma, visos parduotuvės dovanų krepšelius pateikia skirtingai. Vienuose galima rasti įvairių sūrio rinkinių, kituose labiau dominuoja saldumynų gaminiai, vynas ar net mėsos užkandžiai.

kalėdinės dovanos

Koks maisto rinkinys geriausias?

Tai nuspręsti galite tik jūs. Renkantis svarbu žinoti kas gali patikti jūs klientui, kokį rinkinio dizainą bei tūrį rinktis. Žinoma, svarbu ir žinoti biudžeto galimybes.

Biuro prekės

Viena praktiškiausių dovanų yra biuro prekės. Kiekvienam verslui reikia spausdinimo popieriaus, rašiklių, spausdinimo kasečių, spalvotų markerių, lapelių bei kitų prekių. Taigi su tokiomis dovanomis niekada neprašausite. O ir klientai liks nustebę. Kanceliarinių prekių dovanų idėjų galite pasisemti čia: https://kanceliarinesprekes.lt/

verslo dovanų idėjos

Produktai su įmonės ženklu

Na ir dar vienas populiarus sprendimas – dovanos su įmonės logotipu, užrašais. Toks dovanos pateikimas yra labai mėgiamas daugumos didelių įmonių. Turbūt kiekvienam dirbančiam su klientais yra tekę gauti puodelių, rašiklių, maikučių, džemperių ar kitų dovanėlių su jų tam tikros įmonės logo.

Originalumas

Neseniai Lietuvoje atsirado įmonės, kurios siūlo verslo dovanas sukurti individualiai pagal kiekvieną klientą. Jo poreikius bei pomėgius. Tokios dovanos nepaliktų abejingų ir tikrai nustebintų.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt