Sekite naujienas

Verslas

Kauno Romainių gyventojams – ilgai laukta žinia: „Iki“ atidarė naują didžiausio formato parduotuvę

Paskelbta

-

Aktyviai plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį, liepos 4-ąją, Kaune, Vijūkų g. 125, atidarė visiškai naują parduotuvę. Sparčiai gyventojų skaičiumi besiplečiančioje vietovėje duris atvėrusioje „Iki“ prekybos vietoje bus siūlomas plačiausias prekių ir paslaugų asortimentas – į 3 širdelių parduotuvę „Iki“ investavo apie 1 mln. Eur.

„Kauno pašonėje esantys Romainiai, kaip ir kaimyniniai Vijūkai, Giraitė, Užliedžiai, yra patrauklūs naujakuriams, čia keliasi vis daugiau gyventojų. Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų kuo patogiau, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos bus ypač naudingos. Romainiuose atidarėme didžiausio formato parduotuvę, kad vietos gyventojai reikalingiausias prekes rastų šalia namų, galėtų rinktis iš didelės įvairovės bei sutaupyti, naudojantis gausybe nuolaidų ir akcijų. Tai bus ypač patogu vasarą norint mažiau laiko skirti buičiai, nes greitai ir sklandžiai apsipirkti bus galima arčiau namų, taupant laiką ir pinigus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Moderni „Iki – Vijūkai“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Naujoje daugiau nei 1,4 tūkst. kv. m ploto parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas, tad ji idealiai tiks tiek kasdieniam, tiek savaitiniam apsipirkimui.

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, paukštieną, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių.

Nauja prekybos vieta jau kvepia ką tik iškepta duona ir bandelėmis, kurios iš vietoje esančių krosnių traukiamos ne mažiau nei tris kartus per dieną, taip rūpinantis maksimaliu šviežumu.

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Dar daugiau – atidarymo proga pirkėjų „IKI – Vijūkuose“ jau laukia specialūs naudingi pasiūlymai, galiojantys tik šioje naujoje parduotuvėje.
Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 8 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. „IKI – Vijūkai“ pirkėjams bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 244 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |