Sekite naujienas

Verslas

Kelionių sektoriaus atstovai apie turizmo sezoną Turkijoje: viešbučiai laukia keliautojų

Paskelbta

-

Po vasarį įvykusių žemės drebėjimų Turkijoje, turizmo sektoriaus atstovai ramina – nei poilsinės kelionės, nei užsakomieji skrydžiai į šią šalį nėra atšaukiami. Turistų laukia Turkijos viešbučiai, balandį pradėsiantys vasaros sezoną.

 

Reklama:

Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė Milda Plepytė-Rainienė sako, kad šiuo metu jokių apribojimų kelionėms į Turkiją nėra. Populiariausi šalies kurortai – Antalija, Alanija, Bodrumas, Izmiras ar Marmaris – yra toli nuo žemės drebėjimų paliestų regionų. Stambule lankytis taip pat saugu.

 

„Keliautojus norime nuraminti – dauguma turistinių kurortų yra daugiau nei už 600-ų kilometrų nuo seisminės zonos ir visiškai nebuvo paveikti žemės drebėjimų, įvykusių šalia Sirijos sienos. Šalis nėra užverta turistams, o vasaros sezonas šalyje prasidės balandžio mėnesį“, – kalba M. Plepytė-Rainienė.

 

Apžvelgdama asociacijos narių duomenis, ji teigia, kad keliautojų susidomėjimas Turkija neblėsta, nepaisant susiklosčiusios situacijos. Tai rodo ir išankstinių kelionių pardavimai, kurių metu daugiau nei 60 proc. visų įsigytų kelionių sudarė kelionių paketai į Turkiją. Prognozuojama, kad šį sezoną į Turkiją keliaus apie 230 tūkst. keliautojų – maždaug vienas iš dešimties lietuvių.

 

„Nuoširdžiai užjaučiame Turkijos žmones dėl ištikusios nelaimės. Nuolat palaikome ryšius su kolegomis Turkijoje, jie stebi situaciją šalyje ir yra pasirengę priimti keliautojus. Pirmuosius skrydžius į Turkiją pradedame jau balandžio mėnesį, keliautojai ir toliau aktyviai planuoja atostogas čia“, – sako Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ rinkodaros ir ryšių su visuomene skyriaus vadovė.

 

Turkijos kelionių organizatoriaus „Coral Travel“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims Olga Belova patvirtina, kad kelialapių pardavimas į populiariausius Turkijos kurortus nesustoja.

 

„Be jokios abejonės, žemės drebėjimas skaudžiai palietė Kahramanmaras provincijos gyventojus ir visa Turkija skaudžiai išgyvena įvykusią tragediją. Tačiau šalyje, kurios dydis beveik 800 tūkst. kvadratinių kilometrų, gyvenimas nesustojo. Antalijos Rivjeros, Bodrumo regionai priskiriami mažo rizikingumo zonai ir yra visiškai pasiruošę pradėti vasaros sezoną“, – sako O. Belova.

 

Anot jos, tai patvirtina ir aktyvūs kelialapių pardavimai kitose „Coral Travel“ atstovaujamose šalyse – Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, kur jau pasibaigė išankstiniai pardavimai, tačiau žmonės aktyviai planuoja keliones ir toliau.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt