Sekite naujienas

Verslas

Klaipėdos „Akropolyje“ atidarytas didžiausias Lietuvoje „Gym+“ sporto klubas

Paskelbta

-

Sporto klubų tinklas „Gym+“ rugsėjo 1-ąją Klaipėdos „Akropolyje“ atidarė jau 15-ąjį sporto klubą šalyje. Beveik 2500 kvadratinių metrų plote įsikūręs sporto klubas yra didžiausias tarp visų „Gym+“ ir sporto mėgėjams siūlo inovatyvių sprendimų.

Pasak „Gym+“ direktoriaus Manto Badikonio, naujajame sporto klube lankytojų lauks dvi grupinių treniruočių salės ir dvi funkcinės zonos.

„Klaipėdos „Akropolio“ „Gym+“ yra pirmasis mūsų sporto klubas, turintis dvi atskiras grupinių treniruočių sales, iš kurių viena skirta meditacinio pobūdžio treniruotėms – jogos, pilateso bei kitiems užsiėmimams. Taip pat įrengtos dvi funkcinių užsiėmimų zonos, kurių vienoje galės vykti ir grupinės treniruotės, tad vienu metu sporto klube gali vykti trys grupinės treniruotės“, – komentuoja M. Badikonis.

Didžiausia sporto klubo naujiena – atskira treniruočių zona „Booty zone+“ su ypač moterų pamėgtais sėdmens raumenų treniruokliais. Tokio tipo treniruočių zona yra pirmoji „Gym+“ sporto klubų tinkle.

„Laikomės devizo, kad kiekvienas naujas „Gym+“ sporto klubas turi būti geresnis už visus anksčiau atidarytus. Dėl šios priežasties kiekviename jų ieškome naujų, patogesnių ir inovatyvesnių sprendimų savo klientams“, – teigia M. Badikonis.

Sporto klubo lankytojams siūlomas vienas plačiausių grupinių treniruočių pasirinkimų – daugiau nei 60 skirtingų treniruočių per savaitę. Naujasis „Gym+“, kaip ir visi tinklo sporto klubai, bus atviras klientams 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę ištisus metus.


Pasak „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovo Dominyko Mertino, naujas sporto klubas didžiausiame prekybos ir pramogų centre Vakarų Lietuvoje buvo itin laukiamas lankytojų.

„Prekybos ir pramogų centrų lankytojai teigiamai vertina jiems siūlomų paslaugų įvairovę. Prekybos centruose lankytojai ne tik apsiperka, bet ir leidžia laisvalaikį bei pramogauja, taip pat rūpinasi savo geresne savijauta apsilankydami pas sveikatinimo ir grožio paslaugų tiekėjus. „Gym+“ sporto klubas puikiai papildys Klaipėdos „Akropolio“ uostamiesčio gyventojams bei svečiams siūlomų paslaugų asortimentą“, – sako D. Mertinas.

Penki „Gym+“ sporto klubai jau veikia prekybos centruose, tad Klaipėdos „Akropolyje“ tikimasi pakartoti sėkmingą verslo modelį.

„Savo veiklą ir plėtrą grindžiame detalia duomenų analitika, ne išimtis – ir lokacijos pasirinkimas. Klaipėdos „Akropolis“ yra vienas populiariausių prekybos ir pramogų centrų Lietuvoje, tad tikimės, jog atrasime sinergiją ir „Gym+“ sporto klubo nariai papildys prekybos centro lankytojų srautus bei atvirkščiai“, – sako didžiausio Lietuvoje sporto klubų tinklo direktorius M. Badikonis.

Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėręs „Gym+“ sporto klubas yra antrasis tinklo klubas uostamiestyje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |