Sekite naujienas

Verslas

Klaipėdos „Akropolyje“ atidarytas didžiausias Lietuvoje „Gym+“ sporto klubas

Paskelbta

-

Sporto klubų tinklas „Gym+“ rugsėjo 1-ąją Klaipėdos „Akropolyje“ atidarė jau 15-ąjį sporto klubą šalyje. Beveik 2500 kvadratinių metrų plote įsikūręs sporto klubas yra didžiausias tarp visų „Gym+“ ir sporto mėgėjams siūlo inovatyvių sprendimų.

Pasak „Gym+“ direktoriaus Manto Badikonio, naujajame sporto klube lankytojų lauks dvi grupinių treniruočių salės ir dvi funkcinės zonos.

Reklama:

„Klaipėdos „Akropolio“ „Gym+“ yra pirmasis mūsų sporto klubas, turintis dvi atskiras grupinių treniruočių sales, iš kurių viena skirta meditacinio pobūdžio treniruotėms – jogos, pilateso bei kitiems užsiėmimams. Taip pat įrengtos dvi funkcinių užsiėmimų zonos, kurių vienoje galės vykti ir grupinės treniruotės, tad vienu metu sporto klube gali vykti trys grupinės treniruotės“, – komentuoja M. Badikonis.

Didžiausia sporto klubo naujiena – atskira treniruočių zona „Booty zone+“ su ypač moterų pamėgtais sėdmens raumenų treniruokliais. Tokio tipo treniruočių zona yra pirmoji „Gym+“ sporto klubų tinkle.

„Laikomės devizo, kad kiekvienas naujas „Gym+“ sporto klubas turi būti geresnis už visus anksčiau atidarytus. Dėl šios priežasties kiekviename jų ieškome naujų, patogesnių ir inovatyvesnių sprendimų savo klientams“, – teigia M. Badikonis.

Sporto klubo lankytojams siūlomas vienas plačiausių grupinių treniruočių pasirinkimų – daugiau nei 60 skirtingų treniruočių per savaitę. Naujasis „Gym+“, kaip ir visi tinklo sporto klubai, bus atviras klientams 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę ištisus metus.


Pasak „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovo Dominyko Mertino, naujas sporto klubas didžiausiame prekybos ir pramogų centre Vakarų Lietuvoje buvo itin laukiamas lankytojų.

„Prekybos ir pramogų centrų lankytojai teigiamai vertina jiems siūlomų paslaugų įvairovę. Prekybos centruose lankytojai ne tik apsiperka, bet ir leidžia laisvalaikį bei pramogauja, taip pat rūpinasi savo geresne savijauta apsilankydami pas sveikatinimo ir grožio paslaugų tiekėjus. „Gym+“ sporto klubas puikiai papildys Klaipėdos „Akropolio“ uostamiesčio gyventojams bei svečiams siūlomų paslaugų asortimentą“, – sako D. Mertinas.

Penki „Gym+“ sporto klubai jau veikia prekybos centruose, tad Klaipėdos „Akropolyje“ tikimasi pakartoti sėkmingą verslo modelį.

„Savo veiklą ir plėtrą grindžiame detalia duomenų analitika, ne išimtis – ir lokacijos pasirinkimas. Klaipėdos „Akropolis“ yra vienas populiariausių prekybos ir pramogų centrų Lietuvoje, tad tikimės, jog atrasime sinergiją ir „Gym+“ sporto klubo nariai papildys prekybos centro lankytojų srautus bei atvirkščiai“, – sako didžiausio Lietuvoje sporto klubų tinklo direktorius M. Badikonis.

Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėręs „Gym+“ sporto klubas yra antrasis tinklo klubas uostamiestyje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |