Sekite naujienas

Verslas

„Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias

Paskelbta

-

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų, rodo naujausias įmonės „SeeNext“ 2024 m. vasario 15 d. atliktas tyrimas. Kaip skelbia „SeeNext“, nurodyto tyrimo metu, kuomet slapti pirkėjai apsilankė Vilniaus ir Kauno penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse, paaiškėjo, jog pigiausios prekės „Lidl“ siūlomos net penkiose produktų kategorijose. „Lidl“ prekybos tinkle įsigytų prekių krepšelio kaina siekė 34,76 eurus – o tai yra mažiausia krepšelio kaina, palyginus su kitų prekybos tinklų krepšeliais.

„Mūsų siekiamybė – pirkėjams užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pastebime, kad mūsų klientai pinigų švaistyti nelinkę – todėl ne tik nuolat teikiame specialius pasiūlymus, bet ir dažniausiai perkamų kainų asortimente siūlome privačių prekių ženklų produktus, kurie lemia aukštą kokybę ir nuolat žemą kainą“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Pigiausi produktai – beveik visose kategorijose

Remiantis „SeeNext“ atlikto tyrimo rezultatais, „Lidl“ parduotuvėse už žemiausią kainą galima įsigyti pieno, mėsos produktų, vaisių bei daržovių, gėrimų, taip pat bakalėjos prekių – šokolado, cukraus, kiaušinių, saulėgrąžų aliejaus.

Pavyzdžiui, pieno produktai prekybos tinkle „Lidl“ kainavo vos 7,27 euro – tarp pieno produktų žemesne kaina „Lidl“ išsiskyrė vanilinis sūrelis bei fermentinis sūris. Mėsos produktai apsiperkant „Lidl“ kainavo 10,02 euro.

Tyrimo metu taip pat atskleista, kad „Lidl“ įsigytų vaisių ir daržovių suma siekė 2,22 euro ir buvo mažiausia, lyginant su penkių didžiausių šalies prekybos tinklų kainomis.

Dažno vartojimo produktų krepšelio kategoriją taip pat sudarė juodasis šokoladas, cukrus, kiaušiniai ir saulėgrąžų aliejus – už šias prekes „Lidl“ prekybos tinkle buvo sumokėta 4,12 euro.

Sėkmės garantas – privatūs prekės ženklai


„Lidl“ asortimente Lietuvoje – maždaug 90 proc. privačių prekių ženklų produktų, kurie gaminami tai pačiai įmonių grupei priklausančiose gamyklose arba užsakomi specialiai „Lidl“ parduotuvėms visoje Europoje. Anot A. Bubnelio, tokie produktai padeda užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

„Privačių prekės ženklų produktus užsakome itin dideliais kiekiais tūkstančiams parduotuvių. Didelis užsakymų mastas sumažina vieno produkto savikainą, todėl pirkėjams galime pasiūlyti itin patrauklią kainą, tačiau išlaikyti tokią pat aukštą kokybę“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas.

Jis priduria, kad dažnai privatūs prekės ženklai yra gaminami tose pačiose gamyklose, kaip ir žinomų tarptautinių prekės ženklų bei pasižymi identiška ar net geresne sudėtimi. Savo privačių prekės ženklų kokybę „Lidl“ garantuoja taikydama gamintojams ir tiekėjams – tiek esantiems Lietuvoje, tiek užsienyje – itin griežtus reikalavimus, dažnai – griežtesnius nei numato teisės aktai.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |