Sekite naujienas

Verslas

„Lidl Lietuva“ naujajame logistikos centre Vilniuje įdarbins apie 200 specialistų

Paskelbta

-

„Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.

Praėjusių metų rugsėjį pradėtas naujojo „Lidl Lietuva“ logistikos centro Lentvaryje statybas planuojama užbaigti kitų metų viduryje. Investicijos į projektą siekia daugiau nei 100 mln. eurų. Šiuo metu daugiau nei 64 tūkst. kv. metrų siekiančio logistikos centro statybose jau atlikti daugiau nei trečdalis darbų.

„Lidl“ sparčiai plečiasi Lietuvoje, todėl jau kitąmet atidarysime naują, moderniais ir tvariais sprendimais paremtą logistikos centrą. Jau pradėjome sandėlio grupių vadovų atranką, o artimiausiu metu paskelbsime ir kitų darbuotojų atrankas“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Iki bus atidarytas naujasis „Lidl“ logistikos centras Vilniuje darbuotojai dalyvaus teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, daugelis jų vyks „Lidl“ logistikos centre Kaune, Ramučiuose. Įmonė kompensuos šias komandos narių kelionės išlaidas.

Visiems „Lidl Lietuva“ darbuotojams įmonė užtikrina konkurencingą atlyginimą bei papildomas naudas. Remiantis „Rekvizitai.lt“ duomenimis, šių metų pirmojo ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje prieš mokesčius siekė 1925,42 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų.

„Rūpinamės savo darbuotojų gerove, tad jų finansinio saugumo užtikrinimas yra viena pagrindinių mūsų įmonės strateginių krypčių. Šių metų pradžioje padidinome darbo užmokesčio biudžetą, parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams taip pat skiriame papildomą naudą – „Lidl“ korteles, kurios suteikia galimybę apsipirkti tinklo parduotuvėse“, – pabrėžia S. Savickienė.

Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, visi „Lidl Lietuva“ darbuotojai yra apdraudžiami papildomu sveikatos draudimu, kasmet rudenį įmonė sudaro sąlygas darbuotojams ir jų vaikams iki 14 metų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo.

„Lidl Lietuva“ rūpinasi ir darbuotojų emocine sveikata – siūlo specialistų pagalbą. Esant poreikiui, darbuotojai gali gauti nemokamas ir anonimines konsultacijas teisiniais, asmeniniais ar finansiniais klausimais.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |