Sekite naujienas

Verslas

„Lidl Lietuva“ plečiasi: renkama komanda naujai parduotuvei Molėtuose

Paskelbta

-

„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą ir buria komandą naujai parduotuvei Molėtuose. Kandidatams įmonė siūlo didžiausią vidutinį darbo užmokestį tarp maisto produktais prekiaujančių didžiųjų šalies prekybos tinklų, dinamišką darbą bei visapusišką rūpestį darbuotojais – platų papildomų naudų paketą ir korteles apsipirkimui.

„Netrukus „Lidl“ parduotuvių sąrašas pasipildys dar viena – duris atvers nauja parduotuvė Molėtuose. Nuolat siekiame pirkėjams užtikrinti ne tik geriausią kainos bei kokybės santykį, bet ir puikų aptarnavimą. Šiuo metu renkame darbuotojų komandą, kurią sudarys maždaug 30 darbuotojų. Visiems jiems pasiūlysime dinamišką darbą, konkurencingą atlyginimą, papildomą sveikatos draudimą bei kitas aktualias naudas“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Ji pabrėžia, kad prie komandos kviečiami prisijungti ir tie, kurie dar neturi darbo patirties prekyboje, kadangi prieš pradedant dirbti, visiems naujiems darbuotojams bus suteikti išsamūs teoriniai ir praktiniai mokymai. Mokymų metu įmonė visiems darbuotojams skirs ir dienpinigius – 28 eurus per dieną (atskaičius mokesčius).

Kandidatuoti į pardavėjo poziciją – paprasta, neprivaloma siųsti gyvenimo aprašymo, užtenka užpildyti internete esančią formą, o dėl tolimesnių veiksmų su kandidatu susisieks įmonės atstovai. Turintys klausimų dėl atrankos, gali kreiptis telefonu 8 800 800 50.

Daugiau apie poziciją galima paskaityti čia: Pardavėjas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje Molėtuose.

Konkurencingiausias atlyginimas sektoriuje


Vakarietiška darbo kultūra išsiskirianti įmonė ypač didelį dėmesį skiria darbuotojų gerovei bei motyvacijai, todėl savo kolektyvo nariams siūlo didžiausią darbo užmokestį sektoriuje.

Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, praėjusių metų gruodžio mėnesį vidutinis „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekė 2061,68 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.

Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Pasibaigus pirmiems šešiems mėnesiams, Molėtų parduotuvės darbuotojams taip pat bus išmokėti vienkartiniai priedai, siekiantys 500 eurų (neatskaičius mokesčių).

„Užtikrinti, kad darbuotojai jaustųsi finansiškai stabilūs bei saugūs – vienas pagrindinių mūsų tikslų. Dėl šios priežasties siūlome ne tik konkurencingiausią atlyginimą mažmeninės prekybos rinkoje, bet ir užmokesčio augimo perspektyvas ateityje. Įmonėje veikianti pakopinė algų kėlimo sistema darbuotojui leidžia jau nuo pirmos darbo dienos žinoti, kaip keisis jo atlyginimas“, – pasakoja S. Savickienė.

Šiuos metus „Lidl Lietuva“ parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai pradėjo dar didesniu darbo užmokesčiu – nuo sausio 1 d. šiems darbuotojams atlyginimas kilo vidutiniškai 4–9 proc. Administracijos darbuotojų atlyginimai augo praėjusių metų rugsėjo mėnesį.

Be to, darbuotojų finansinį saugumą įmonė užtikrina ne tik konkurencingu atlyginimu, bet ir kitomis priemonėmis. Viena jų – „Lidl“ kortelės, skirtos apsipirkimui.

„Jau antrus metus darbuotojams suteikiame „Lidl“ korteles, už kurias kolektyvo nariai gali įsigyti įvairių prekių visose „Lidl“ parduotuvėse. Ši papildoma nauda yra itin vertinama darbuotojų, o šiemet kortelių vertę padidinome vidutiniškai 50 proc. Molėtų parduotuvės darbuotojams, sėkmingai pabaigusiems pirmąjį mėnesį, taip pat skirsime papildomą šimto eurų vertės apsipirkimo kortelę“, – sako S. Savickienė.

Platus papildomų naudų paketas

„Lidl Lietuva“ siekia ne tik užtikrinti darbuotojų finansinį stabilumą, bet ir rūpinasi jų sveikata – po bandomojo laikotarpio visiems darbuotojams suteikiamas papildomas sveikatos draudimas.

„Siekiame, kad darbuotojai būtų sveiki ne tik fiziškai, bet ir emociškai – visi darbuotojai gali nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus ir pasinaudoti specialia konsultacijų programa „Gali mumis pasikliauti!“, kuri suteikia galimybę kolektyvo nariams ir jų artimiesiems nemokamai pasikonsultuoti su specialistais teisiniais, asmeniniais ar finansiniais klausimais“, – sako S. Savickienė.

Pasak jos, įmonė skiria ir papildomą dėmesį darbuotojų vaikams. Kasmet, artėjant rugsėjui, mokyklinio amžiaus kolektyvo narių atžaloms dovanojami reikalingiausių kanceliarinių priemonių rinkiniai. Darbuotojų vaikai dovanų sulaukia ir artėjant žiemos šventėms – vaikams iki 15 metų įmonė įteikia saldžių staigmenų bei laisvalaikio žaidimų. „Lidl Lietuva“ taip pat pasirūpina ir darbuotojų vaikų iki 14 metų sveikata – jiems suteikiami nemokami skiepai nuo gripo bei vitaminų rinkiniai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |